2733
2739

پارسال بهم خیانت کرد حدود دو ماه با یه زنه چت میکرد زنه دو تا بچه و شوهر معتاد داشت از اونایی بود که دنبال یکی میگشت ازش سواری بگیره از من کوچیک تر بود خوشتیپ و با کلاس چرب زبون یه عشقم عشقم میکرد به شوهرم من تا حالا که ده ساله زنشم روم نمیشه اونجوری بگم وقتی فهمیدم به غلط کردن افتاد به جون بچم قسم خورد که اصلا نفهمیدم چطور شد و دیگه تکرار نمیکنم از اون موقع هر کاری کرد نتونستم مثل سابق بشم همش سرکوفت میزنم و با حرفام ازارش میدم دست خودم نیست امروز بهش گفته بودم سابقه تماسها رو پاک نکن پاک کرد منم غر زدم که همین کارا رو میکنی که بهت اعتماد ندارم و اصلا نمیتونم مثل قبل دوستت داشته باشم هنوزم بهت شک دارم دو تا گوشی ایفون داشت هر دو رو خرد کرد گفت بیا خیالت راحت به منم گفت زندگی که توش شک باشه به دردم نمیخوره گریه میکرد میزد تو سر و صورت خودش که دیگه بس کن ای حرفاتو دلم براش سوخت از یه طرف این شکاکی ولم نمیکنه نمیدونم چیکار کنم که بتونم مثل قبل باشم باهاش و سرکوفت نزنم اینم بگم کارش تو گمرگه زنا از طریقش میتونن راحت کاسبی کنن خیلیا رو دک میکنه و به هیشکی رو نمیداد بلک لیست گوشیش پر شماره خانومای مزاحمه ببخشید طولانی شد راهنماییم کنین

خیر فراموش نمیشه فقط بخشیده میشه

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

یا فراموش کن یا طلاق بگیر یا تلافی کن 

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه معذرت خواسته سرکوفت بیش از حد باعث میشه بدتر شه

ازت زده سه اتافاقا بره دنبال این کارا 

چون میگه من که سرکوفتشو میخورم

به نظرم بهش اعتمادتو نشون بده حداقل شده فیلم بازی کن

2740

بعضی  از زخمها  ممکنه خوب بشن ولی  بعضی ها جاشون برای همیشه میمونه 

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
 یا فراموش کن یا طلاق بگیر یا تلافی کن

باچه😐😐😐😐😐😐😐

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     

سلام عزیزم همچین گفتی خیانت فکر کردم چ رابطه ای داره،شوهر منم تو دوران نامزدی با یکی ریخت رو هم اما مقصر خودم بودم چون بهش گفتم من از سرت زیادیم و لیاقتمو نداری،بشین فکر کن ببین کجای کارت اشتباه بوده ک اون همچین کاری کرده

خدایا خستم پس کی ب دادم میرسی
2706