2737
2739

عزیزم بسته به شدت مسمومیت بارداری بوید تا آخر بارداری تحت نظر باشی.فشار خون و وضعیت دفع پروتئینت باید مرتب چک بشه

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواهرم دچارمسمومیت حاملگی شدبعدبهش گفتن بایدبچه رودربیارن اون موقع ۸ماهش بودقبول نکردبهش گفتن میمیری ،بعدرفت یه دکترخوب داروهاشوعوض کردبهش گفت وضعیتت اونقدرحادنیس زیرنظرهمون دکترموندتازایمان خداروشکردخترش سالم بدنیااومدان شاءالله شماهم مشکلی براتون پیش نیادولی حتمان پیش یه دکترحاذق برید

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️
من سر درد شدید داشتم رفتم بیمارستان گفتن مشکوکه به مسمومیت بارداری هستی آزمایش خون و ادرار دادم خدار ...

عزیزم دکتر بهم یک آزمایش ادرار 24 ساعته داده ازفردا باید ادرارمو جمع کنم بعد مقدار پروتئینو چک میکنن گفت اگه از سیصد بیشتر باشه خطر داره تحت کنترل میگیریم،اخه گفت درمان نداره نمیشه جلوشو هم گرفت تنها راهش ختم بارداریه،میگم من الان 27 هفته و یک روز هستم نی نیمو زود نیست الانها در بیارن؟

خواهرم دچارمسمومیت حاملگی شدبعدبهش گفتن بایدبچه رودربیارن اون موقع ۸ماهش بودقبول نکردبهش گفتن میمیری ...

ممنونم عزیزم انشاءالله،دکتر زنانمو عوض کنم یعنی یا پیش متخصص فشار خون باید برم؟خودم زیاد اطلاعات ندارم کسی هم ندارم که راهنماییم کنه

2740
عزیزم امیدوارم چیزی نباشه.نباید استرس داشته باشی واسه نی نی هم بده.منم شنیدم که ختم بارداری میدن الب ...

باشه عزیزم ممنونم ولی واقعا نمیشه استرس نداشت

ممنونم عزیزم انشاءالله،دکتر زنانمو عوض کنم یعنی یا پیش متخصص فشار خون باید برم؟خودم زیاد اطلاعات ندا ...

خواهرم رفت متخصص زنان که خیلی خبره بودوهمه ازش تعریف میکردن به زورنوبت میدادولی چون خواهرم اورژانسی بودویزیتش کرد

خودش هم داروهاشوعوض کردخواهرم فشارش خیلی میرفت بالاطوری که یه بارفشارش رسیدبه ۲۰ولی ازوقتی داروهاشوعوض کردفشارش کنترل شدحتمان بریدیه متخصص زنان خوب اگرلازم باشه خودش میفرسته متخصص فشارخون

خواهرم رفت متخصص زنان که خیلی خبره بودوهمه ازش تعریف میکردن به زورنوبت میدادولی چون خواهرم اورژانسی ...

پس دکتر به خواهرتون دارو داده؟ دکتر من که گفت اصلا دارو نداره واسه همین من بیشترنگران شدم

پس دکتر به خواهرتون دارو داده؟ دکتر من که گفت اصلا دارو نداره واسه همین من بیشترنگران شدم

چرادارونداره بعضی دکتراانگاربامریض پدرکشتگی دارن بهش دارودادبرای کنترل فشارش ویه سری داروهای دیگه که نمیدونم چی بودن ولی حتمان پیش یه دکترخوب بریدمن خواهرم پیش هردکتری میرفت بهش میگفتن فقط ختم بارداری طوری که شوارخواهرم رضایت دادگفت بچه بمیره بهترازاینه که زنم بمیره ولی مادرم هیچ جوره زیربارنرفت تارفتیم یه دکتردیگه گفت اصلان هم اینطورنیس اتفاقان طبیعی هم زایمان کرددخترش الان ۱سال ونیمه وسالمه

2706