2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یکسالشه چن وقته میدین تاثیرداشته قدووزن

من تقریبا یکسال دادم. ولی زیاد تغییری تو اشتهاش نداشت 

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
2738

روزی یه قاشق چایخوری با شیر و دوغ هم مصرف نشه حتما هم بیشتراز سه ماه مصرف نشه چن میگن بلوغ زودرس میاره و باید فاصله بندازی زمانی کهمن به پسرم میدادم زود زود گرسنه میشد و ومیخورد اما بیشتراز وزن رو قدش تاثیر داشت و میشد کاملا تشخیص داد قدش بلندتر شده و رشد موهاش زیاد میشد من هم ایرانی دادم هم خارجی تاثیر هردو به یک اندازه بود و فرقی نداشت

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
روزی یه قاشق چایخوری با شیر و دوغ هم مصرف نشه حتما هم بیشتراز سه ماه مصرف نشه چن میگن بلوغ زودرس میا ...

به نظرم به ژنتیک بچه بستگی داره. رو پسر من تاثیر نداشت ولی رو برادر زادم موثر بود

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊

عزیزم من یک هفته پیش ،رفته بودم پیش فوق تخصص غدد کودک،گفتن خیلی شربت خوب و مفیدیه برا کودکان،اصلا هم نیازی نیست بینش فاصله بندازی،عوارضی نداره

منظورم این هست که گفت اصلا اینکه بلوغ زودرس میاره،درست نیست