2737
2739
عنوان

کمک برای موزدایی

325 بازدید | 5 پست

سلام دوستان

کسی تاحالا از لیزر خونگی استفاده کرده؟

راضی بودید؟

لطفا حتما مارشو بگید

من موندم بین خرید ایلیدی و لیزر

بند انداز برقی دست دوم اگ کسی داره من میخرم فقط اگ واقعا خوب بوده چون شرایطم جوری نیست ک بتونم پول اضافی بدم

همسرم اهمیت زیادی میده ب بهداشت بخاطرش دارم پول هامو جمع میکنم تا از شرشون راحت شم

فعلا هم از پودر رویدر واس کل بدن حتی صورت استفاده میکنم راضیم اما میخام کللا راحت شم

ممنون از همه خانوم گلا😘😘😘😘

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا نمیرید لیزر؟ 

اینجا چون شهرستانه لیزر خیلی گرونه فقط دوتا پا چهارصد ما فعلا چون درگیر جهیزیه و خونه ایم شرایطشو ندارم

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
2731
حالا كه همسرت اهميت ميده بهش بگو خودش به عنوان كادو واست بخره چرا پولاتو جمع كني؟

اخ همسری خیلی باهام را اومده هرچی میگم میخره چن روز پیش هم با اینکه فقط چهارتومن داشت سه تومنشو داد سرویس خابی ک دوست داشتم روم نمیش بهش بگم چن وقت پیش ک دید من دوست دارم گفت تابستون سال دیگ می خرم برات😅

افرین به شما خانم بادرک که همسرتونو درک میکنید ...منم خودم بخاطر این‌موهای زایدم افسرده شدم فکر کنم هیچ چیزی مث لیزر جواب نده 

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]