2737
2739

خيلي بايد مراقب و تحت نظر باشي نميخوام نا اميدت كنم جاريم تو ٤٠ سالگي باردار شد و اخر ماه ٥ خود به خود سقط شد 

استراحت كن و مراقب باش هر ماه هم حتما برو پيش متخصص 

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چاخان بابا 

دوست من 46سالگی بعد از 30سال نازایی بچه دار شد 

الانم بچش مدرسه میره  کلاس 3 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2731

اگه مادر و پدر سالم باشن و خانواده تمیز از نظر ژنتیکی داشته باشن یعنی عقب ماندگی و نقص عضو تو فامیل نباشه مشکلی پیش نمیاد ولی حتما باید زیر نظر متخصص تغذیه و زنان خوب و دلسوز بود مخصوصا اگه دیابت تیرویید یا فشار خون دارن 

عزیزم الان اینقدر علم پیشرفت کرده که جایی واسه نگرانی نمونه

اگه خدای نکرده جنین مشکلی داشته باشه تو آزمایشات و سونو با احتمال بالا نشون میده

درثانی خطر برای همه هست یکی کمتر یکی بیشتر

توکل به خدا داشته باشید و تحت نظر دکتر باشید ان شاء الله که خدا فرزند سالم و صالحی بهتون بده

امیدم را مگیر از من خدایا
2740
منم 38 سالمه نا امیدی داره میکشتم

ایشالله به زودی شماهم مامان میشین..البته من بعداز دورههای طولانی مدت و درمان ..آخرین بار به یه طب سنتی رفتم همون ماه اول باردار شدم .اگه خواستین شماره شو بهتون میدم .

خدایا بزرگترین هدیه ای که بهم عنایت کردی .حفظش کن.آمین  
عزیزم الان اینقدر علم پیشرفت کرده که جایی واسه نگرانی نمونه اگه خدای نکرده جنین مشکلی داشته باشه تو ...

درست می فرمائین ..قربونتون برم ممنون از دلداریتون

خيلي بايد مراقب و تحت نظر باشي نميخوام نا اميدت كنم جاريم تو ٤٠ سالگي باردار شد و اخر ماه ٥ خود به خ ...

ممنون عزیزم ..خداروشکر اصلا لک بینی ندارم ..فردا میرم سونو ...ببینم قلب جنین تشکیل شده یا نه ..دعاممممممم کنید .