2737
2734
عنوان

بارداری در سن 39 سالگی

4873 بازدید | 22 پست

من اواخر 39 ساله ام ..خدای مهربون بعد چندسال بهم یه هدیه بزرگی داد الان نی نی دارم .دعام کنید بارداری سالمی داشته باشم

تعداد رای : 4
نظرسنجی
الزامی
3
75%
الزامی
0
0%
اختیاری
0
0%
اختیاری
1
25%
  خدایا بزرگترین هدیه ای که بهم عنایت کردی .حفظش کن.آمین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من برات صلوات فرستادم خواهر من 38 سالگی زایمان کرد دختر سالم وخوشکل دنیاآورد خداخودش مواظب نی نی ها هست

خداجون مواظب بچه هام باش سپردمشون به خودت میدونم بیشتر از من دوستشون داری ومواظبشون
2740

من سی و دو هستم  اولین نی نی م تو دلمه ....خب وقتی خدا نخاسته تا حالا منم تسلیم حکمت و رضای خدام 

مهم اینه بجه پدرو مادر باشعور، و بافرهنگ داشته باشه بتونه یه موجود خوب تحویل جامعه بده نه فقط جوون باشه

مبارکه الزامی اختیاری است 😁

قربونت خواهرجون ..والله منم نفهمیدم توش باید پر میشد تا نظر ثبت میشد همینطوری نوشتم .فکر کنم از ذوق زدگی هل شدم بایدمی نوشتم خوبه -بده-...

خواهرشوهر آخری من در 42 سالگی مادرش بدنیا اومده ازهمشون خشکل تره و باهوش تره 7 تا هستن

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
من خواهر كوچيكمو مامانم ٣٩ سالگى به دنيا اورد.مثه گلم ميمونه.ايشالا فرشته كوچولوى شما هم سالم به دني ...

فداااااااتون بشم که بهم قوت قلب میدین .