2733
2734
عنوان

خارج خر است 😖

| مشاهده متن کامل بحث + 1737 بازدید | 37 پست
منم میمرم واسه یکم سوشی ولی برام خوب نیست بهش اینجوری فک کن 😂 پیج اینستای farida88 فریده موسوی رو ...

واااای سوشی که عشقه. دکتر منم گفتم که نباید بخورم. به شوهرم گفتم تو بیمارستان جای گل واسم سوشی بیاره 😂 

دقیقا مگه کجا زندگی میکنی عزیزم، منم ایران نیستم ولی همه ی مغازه های خود اروپایی ها عسل و. خامه پیدا ...

من اون طعم ایرانی رو میخوام 😋 وگرنه خودم میتونم بگیرم قاطی کنم. ما یه شهر کوچیکیم که دو سه تا بیشتر ایرانی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی ولی ویار حاملگی خیلی بده کاش بگی یکی برات بفرسته عزیزم من پای فیلما همش دلم خوراکی میخواست اضا ...

مرسی بابت یاداوری دقیقا اضافه وزن کابوسه منه. هوس موس رو میشه بیخیال شد به خاطر چاق نشدن 😂

2731
عزیزم مطمینی عسل برای بارداری مضر نیست ...‌ من دکترم بهم گفت عسل و دارچین و زعفران نخورم 

فکر کنم کم ضرر نداشته باشه. من سرما خورده بودم خود دکتر گقت عسل و ابلیمو بخور

خامه ک استریلیزه هست نباید بخوری فقط پاستوریزه عسل هم ممنوعه نهایت نهایت عسل پاستوریزه تو سوپرمارکت ...

رفتم نیمرو درست کردم خوردم تا هوس خامه از سرم بیافته 😂 مرسی عزیزم بابت راهنماییت

2740