2703
2553
عنوان

خارج خر است 😖

1731 بازدید | 37 پست

حااا من چیکار کنم?

من تو کل چهارده هفته بارداری هوس هیچ چیزی رو نداشتم اینقدر که هر روز حالت تهوع شدید داشتم و بالا میاوردم حالا امروز صبح یکشنبه تعطیل که حسابی حال و هوای همون صبح جمعه های قشنگ ایرانو داشت بیدار شدم و با همه وجودم دلم خامه عسل و خامه شکلات صبحانه خواست با نون بربری داغ و چای دم شده 😭 دلم میخواست الان تو این لحظه ایران بودمو مامانم صدام میکرد میگفت پاشو بیا لنگ ظهر شد بیا صبحونتو بخور 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جانم.امیدوارم همونجاتوخارج پیداکنید ...نون فرانسوی تاحدودی شبیه بربریه ها...جایگزین جالبیه

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
2456
ای جانم.امیدوارم همونجاتوخارج پیداکنید ...نون فرانسوی تاحدودی شبیه بربریه ها...جایگزین جالبیه

خودم بربری درست کردم چند بار. ولی خامه عسل و اینا نیست اصلا اینجا . مرسی عزززیزم

اونجا یکشنبه ها مغازهاشونم تعطیله؟اینجا عباس آقا تا۱۲ شب جمعه بقالیش بازه

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!

😂😂 نه تعطیل نیستن ولی ندارن اخه . تو شهر ما هم اصلا مغازه ایرانی نیست 

2714

آخ عزیزم .خیلی سخته شوهرتو مجبورکن بره حداقل شبه این چیزارو پیداکنه برات بیاره بعد آماده کنه و صدات کنه بگه عزیزم بیا صبحانه آمادهست!!!!!

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 

اره راست میگیا یه زمانی جمعه ها همه مغازه ها بسته بود ولی الان مردم اینقدر نیاز متلی دارن ۲۴ ساعته دارن کار میکنن

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
خودم بربری درست کردم چند بار. ولی خامه عسل و اینا نیست اصلا اینجا . مرسی عزززیزم

ببخشید مگه کجایی!؟؟؟عسل و خامه پیدانشه مگه میشه😐😐😐

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
😂😂 نه تعطیل نیستن ولی ندارن اخه . تو شهر ما هم اصلا مغازه ایرانی نیست 

بمیرم برات

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!
2706