2733
2734
عنوان

جفت پايين و قرص پروژسترون

1624 بازدید | 14 پست

در سونوي ان تي دكتر گفت جفتت پايينه بايد مراقب باشي، قبلا دوفاستون داده بود كه روزي سه تا ميخوردم تا همين الانم ادامه داره، در كنارش پروژسترونم داد، ايا نيازي هست، هرجفتشو بخورم،؟ با توجه به عوارض پروژسترون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه عزیزم فایده اش برای شما از عوارضش بیشتره من خودم از هفته هفتم دارم سیکلوژست استفاده میکنم از ...

اخه در دستورالعملش نوشته باعث هپاتيت شديد ميشه در سه ماهه دوم، ضمن اينكه در جنسيت جنين اختلال ايجاد ميكنه، ولي دوفاستون هم همين كارو انجام ميده ولي عوارضش خيلي كمتره

2728
اخه در دستورالعملش نوشته باعث هپاتيت شديد ميشه در سه ماهه دوم، ضمن اينكه در جنسيت جنين اختلال ايجاد ...

قرصت خارجیه؟

معمولا خارجیا عوارضشون کمتره

در کل تو یه استامینفون معمولی هم برگه عوارضش رو بخونی کلی چیز توش نوشته که نگرانت میکنه

ولی بنظرم نگرانی ات رو با دکترت در میون بزار ببین اون چی میگه

نظر دکترت مهمتره

قرصت خارجیه؟ معمولا خارجیا عوارضشون کمتره در کل تو یه استامینفون معمولی هم برگه عوارضش رو بخونی ...

ممنون اره خارجي هست هم دوفاستون هم پروژسترون، ولي عجيبه كه دوتاش يك كار انجام ميده و بايد دو تاش رو مصرف كنم

ممنون اره خارجي هست هم دوفاستون هم پروژسترون، ولي عجيبه كه دوتاش يك كار انجام ميده و بايد دو تاش رو ...

از کجا شیاف خارجی گیر اوردی. منم میخوام ولی هر داروخانه رفتم گفتن نیست اصلا نگرد.

2738

دقيقا منم جفتم پايين بود ،جفتم قدامي و مارژينال بود...

دكترم گفت چيزي نيست و حتي شيافي كه استفاده ميكردمم قطع كرد...

الان فقط آسپرين استفاده ميكنم ...

به دكترم گفتم حالا واسه اطمينان شيافو استفاده كنم گفت وقتي هيچيت نيست و درد ولك بيني نداري واسه چي الكي شياف استفاده كني آخه....

...I faith to myself
از کجا شیاف خارجی گیر اوردی. منم میخوام ولی هر داروخانه رفتم گفتن نیست اصلا نگرد.

اين هم قرص خوراكيه هم ميشه به صورت شياف استفاده كرد، داروخونه بيمارستان بهمن داره

سلام استارتر

من هفته ششم دکتر بهم قرص پروژسترون داد گفت تا سقط نشه. با این حرفهایی شما خیلی نگران شدم البته منم ۳۶ سالمه و بارداری اولم هست. هیچ مشکلی هم ندارم لکه بینی و کمر دردرد آنچنانی... خیلی هم استراحت می کنم. قطع ش کنم ؟ روزی سه تا می خورم ۱۰۰ میلی.  

سلام استارتر من هفته ششم دکتر بهم قرص پروژسترون داد گفت تا سقط نشه. با این حرفهایی شما خیلی نگران ش ...

شما هنوز سه ماهه اولی عوارضش رو بیشتر واسه سه ماهه دوم نوشته، ولی اگر لکه بینی نداری ایندفعه به دکتر بگو‌ قطع کنه یا دوفاستون نهایتا بده، چون در مقالات خارجی خوندم اختلال در جنسیت جنین ممکنه ایجاد کنه

2706