2752
2734
عنوان

درود ودل

| مشاهده متن کامل بحث + 15735 بازدید | 190 پست
سلام خانوما  من 7 ساله عروسی کردم زندگیم خوب بود تا اینکه 3 سال پیش حامله شدم 4 ماهه باردار بو ...

باید به همسرت بفهمونی که اعتمادتو جلب کنه 

خواهی نشوی همرنگ رسوای جماعت شو ...
باید بهش محبت کنی گریه کن بگو من کمبود دارم تو منو تامین نمیکنی مثل اینکه من جوونم 

شوخی میکنی حتما

به شدت معتقدم سفر لازم نیست ..  آدما رو باید   توی   صف نـذری     شناخت  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از اوووول قبول نميكرديد جاتون رو جدا كنيد

نميفهمم چرا زن ها تا بچه مياد زود قرباني ميشن

اقا اگه خواب زده ميشه بيخود بچه مياره

مگه زنه بچه رو از خونه باباش اورده كه اينجوري ميكنن؟

تا اونجايي هم كه ديدم متاسفانه فقط تو كشور ما اينجوريه 

و الا همه جا اتاق و تخت بچه جداست 

هيح زن و مردي از هم به خاطر بچه جدا نميخوابن

سلام من هنوز بچه ندارم اما شوهره منم تو مایه های شوهره شماس خیلی ب روش نیار خودتو بهش نزدیکتر کن فاصله بدتر میشه چون میگه نه بدخاب میشم کنار نکش 

کاش میشد خودمو یه جایی جا بزارمو برگردم ببینم دیگه نیستم 😏😏
سلام خانوما  من 7 ساله عروسی کردم زندگیم خوب بود تا اینکه 3 سال پیش حامله شدم 4 ماهه باردار بو ...

بهش اعتماد نكن... ولي خب دايم چكش نكن خودت بهم بريزي در كمال ارامش زير نظر بگيرش...با دوتا بچه سخته طلاق حداقل بزار از اب وگل دران... يخورده هم بيشتر برس ببين چي جواب ميگيري.... سر همين ترس از خيانت من حامله نميشم.... باز بقيه نريزن سرم، ولي از قديم باب بوده زنه كه حامله ميشه مرده يه كوچولو يا بزرگ سرش ميجنبيده... نميخام بگم همه، ولي وقتي مام بزرگم وعمه هام از قديم ميحرفن نظرشون اينه.... ميگن مثلا زنش حامله اينجوري كرده😐چه ميدونم والله اين مردارو هيچي راضي نميكنه... فك نكن فقط دوستت نداره اونا در حد يه دستمال كاغذي ان براش، ارضا كه مث دستمال پرتشون ميكنه بيرون تا دفعه بعد... توي قلبش جايگاهي ندارن

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
یعنی هلاک نظر این خانوم شدم مثلا کتاب خون و با سواد و اهل مطالعه هم هست توصیه میکنه که تازه برای ای ...

عزیزم فکر کنم منظورشون حالت عادیه زندگیه که مثلا شر و بلا از زندگی دور باشه نه زمانی که خیانت شکل گرفت.

منم باهاشون در زمینه مطالعهذو رسیدگی به زندگی هم عقیده ام این روزا همه یه گوشی دستشونه و گذر زمان رو هم متوجه نمیشن

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
خیلی از زندگیل داره ازهم پاشیده میشه ازپول توجیبیتون یه کم کتاب بخریدوبخونیدکلاسای تخصصی همسران برید ...

آفرین 👍 

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

گفتم چرا به منو وبچه نمیرسی همش سرت تو گوشی از اونروز به دخترم بیشتر رسید. اما. دوباره یه گوشی خرید ...

عزیزم خب تقصیر خودت بوده دیگ اونم مرده نیاز ب محبت داره حالا هم دیر نشده به روش نیار دیگ باهاش بشین حرف بزن بهش بگو تمومش کنه حرف زدناشو اونم ک گف باش محبت کردنتو از همون لحظه شرو کن بهش برس حق بده بهش بشو دوباره همون زنی ک عاشقش بود

مطمئن باش زندگیت بهتر از قبل میش

عشقتون پایدار

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
من که حس نمیکنم تکون هاش رو.خودمم نمیدونم چرا.خیلی ناراحتم.تو رو خدا اگه اطلاعاتی دارید بگید عزیزات

راست ميگه كم خوني اخه من كه كم خون بودم اثلا خوابم نميبرد و هم خيلي كسل بودم

ادم خاصی نيستم مخاطب خاصی هم ندارم فقط حسه خاصی دارم!
نه الان که نزدیک زایمانمه یبوست دارم یه کم درعذابم که اینم طبیعیه تا معده ام تخلیه نشه خوابم نمیبره ...

خوش بحالت من هفته سی وچهارم شكمم درد ميكنه حالت تهوعم دارم گاهی وقتا ميخوام كاری كنم كه اين نی نی زودتربياد شمام درد شكم و درد واژن داشتيد؟

یعنی هلاک نظر این خانوم شدم مثلا کتاب خون و با سواد و اهل مطالعه هم هست توصیه میکنه که تازه برای ای ...

ایشون توصیه کلی داشتن به خانوما که خیلیم معقوله .اصلا از رفتن پیش معشوقه حرفی نزدن 

شما بحای فرستادن دیگران به مشاوره بهتره تو نظری که دادین یه کم فکر کنید

برگ از درخت خسته میشه پاییز بهونست...

Khod erzai ke behtar azi ineke ba kasi rabete dashte bashe 

2706