2733
2739
عنوان

زیبایی جنین

61717 بازدید | 120 پست

سلام..بچه ها من تازه وارد هفته یازده شدم..شما میدونید چیا جنین رو زیبا میکنه..میدونم اول سلامتی مهمه و صالح بودن ولی اگر دختر باشه زیباییش واسم مهمه..شوهرم خیلی پوستش سبزی اگ دخترمم سبزه بشه گناه داره..

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee

دختر خواهرم دخترش چشم ابی..در صورتی ک نه خواهرم چشم رنگی نه شوهرش...البته من چشمام سبز..ایا تغذیه رو ژنتیک اثر داره?

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
الان می ریزن سرت که مگه دختر سبزه چشه😂

بد نیست..شوهرم سبزه تند..واس دختر دوست ندارم این تندی رو..

2738
اولا ژنش مهمه دوما پوست خودت چطوریه؟ سوما گلابی سیب به خربزه هلو آلو حسابی بخور

گندمی ام..سفید برفی نيستم..گندمی ام بشه خوبه

واقعااا سبزه باشه چه ايرادي داره        

عزیزم سلیقه ایه دیگه

در زمان حاملگی و در 3یا 4 ماهگی به سیب قرمز سوره یوسف بخوانید و فوت کنید و به همسر خویش بخورانید تا فرزندی نیکو و زیبا نصیبتان شود. 

کاسنی بخورید تا خون شما زیادتر گردد فرزند زیبایی از شما بوجود آید. 

الف ) خوردن گلابی توسط پدر ، سبب زیبایی فرزند می شود . 

ب) به زنان باردار گلابی بدهید که فرزندان را نیکو و زیبا می کند . 

پ) به زنان باردار گلابی بدهید که اخلاق فرزندانتان را نیکو می کند . 

ت) خوردن گلابی مایه قوت قلب ، پاکی معده ، صفای دل ، دلیری و زیبایی بچه می شود . 

ث) گلابی قلب را جلا می دهد و دردهای درون را به اذن حق شفا می بخشد. 

در کتاب کافی از امام صادق (ع) نقل شده : ایشان در حالی که به کودکی زیبا می نگریست فرمود : باید پدر این پسر بچه ، گلابی خورده باشد 

همچنین روایت شده است که پیامبر (ع) گلابی اش را تکه کرد و به جعفر بن ابی طلالب داد و به او فرمود : بخور ! همانا گلابی رنگ را جلا می دهد و فرزند را نیکو می گرداند . 

خوردن کاسنی باعث زیبایی فرزند و ازدیاد در پسر آوردن می شود 

همچنین مرد میتواند در نیمه هر ماه عربی که ماه بدر است بر شکم همسر حامله اش سوره یوسف را بخواند تا ان شاءا.. فرزندش مانند بدر شود!!!!!!!! 

خوردن کندر توسط زن باردار باعث زیادی عقل بچه ، باهوش ، پاکدل ، دانا و شجاع شدن پسر و خوشخو و نیکو شدن دختر می شود . در حدیثی آمده است : به زنان حامله کندر بخورانید ، بدرستی که طفل در شکم مادر کندر غذای او می شود ، دلش محکم و تحملش زیاد می شود. 

برای داشتن فرزند باهوش و سالم زمانی نزدیکی کنید که هر دو و مخصوصا مرد شهوت زیادی داشته باشد. برای افزایش شهوت میتوانید گرمیجات مثل زعفران،عسل،ادویه جات،پیاز و... مصرف کنید.  

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2706