2733
2734
عنوان

ادامه بیاین ببینین چیجوری لاغر شدم

1753 بازدید | 51 پست

سلام یادتون هست ماه قبل در مورد رژیمم براتون گفتم این ماه به توصیه های دوستان توجه کردم

من عاشقم  عاشق این دنیایه دیوانه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مصرف غذاییم مثل همون ماه بود فقط بهش نون اضافه شد که اینا بود عکسشو میزارم هفته ای شاید 3بار یه تیکه کوچیک به مقدار کف دست،دوستان میگفتن ریزش مو میگیرم اگه کامل حذف بشه برای همین اضافه کردم اما من قبلا از ریزش مو اذیت میشدم از وقتی که رژیمو شروع کردم ازش خبری نیست خیلی کم شد

این دفعه هم تو برنامه غذاییم سرخ کردنی و برنج وشام نبودمصرف میوه که اون ماه خیلی زیاد بود این ماه کمتر شد چون عادت کردم دیگه گرسنه نمیشدم با میوه پر کنم شکممو از سر گیجه هم خبری نبود اصلا،

حتی یک بار(فقطو فقط یک بار) چیپس،پفک،بستنی ونوشیدنیه غیر اسلامی هم خوردم

2740

اما مهم ترین چیز اینه که وزنم مثل ماه قبل کم نشد اما شدید سایزم تغییر کرد به طوری که تمام لباسام تنم زار میزنه اینم وزن الانم نشون دادن سایز امکانپذیر نیست وگرنه میزاشتم

عزیزم واسه اینکه شما یهو اون ماه همه چیو قطع کردی وزنت سریع اومده پایین 

ولی این ماه دیگه بدنت عادت کرده به این روند و استپ کرده وزنت ..

واسه اینه میگن یهو همه چیز و قطع نکنید 

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

وچیز دیگه اینکه من اصلا تحرک ندارم به جز کار خونه داری کاری نمیکنم این شد که به گفته بعضیا تو تایپیک قبلم تصمیم گرفتم چند حرکت که میشه تو خونه انجام داد رو امتحان کنم یعنی ورزش که ازش فراری بودمو گذاشتم تو برنامم

عکسشو میزارم اگه انیمیشنو نشون داد لایک کنید تا همه رو ارسال کنم هر کدوم از این حرکتارو 20 بار انجام میدادم به غیر دراز نشست که 3بارشو به زور میرفتم