2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هم دختری هم پسری برا هممممه اورده جز ما

مگه بچت دنیا اومده ک واسش سوغاتی بیاره

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2731
ما رسم داریم روی سیسمونی یه دست پارچه کت و شلوار برا پدرشوهر و یه دست پارچه کت و دامن برا مادرشوهر و ...

چه رسممممم مسخره ای    البته ببخشید هاااا   ولی همه جوری خانواده دختر باید سرویس بدن ؟؟؟

به شوهرم گفتم به مامانش بگه مادرخانومم واستون میخواسته پارچه بخره گفتم مامانم وضع مالیش خوبه نیازی نداره .مادرخانومم سکه خریده واست ولی چون نیازی نداری خودم برداشتم برا خودم 

ما رسم داریم روی سیسمونی یه دست پارچه کت و شلوار برا پدرشوهر و یه دست پارچه کت و دامن برا مادرشوهر و ...

عحب 😕

والا قراره سیسمونی برا نوزاد باشه نه برا پدربزرگ و مادر بزرگ 😂

به شوهرم گفتم به مامانش بگه مادرخانومم واستون میخواسته پارچه بخره گفتم مامانم وضع مالیش خوبه نیازی ن ...

اینکه ازش تعریف کردی  

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.