2737
2739
عنوان

لکه بینی بجای پریود.علامت بارداری است؟

| مشاهده متن کامل بحث + 179488 بازدید | 95 پست
سلام خوبي عزيزم من شش ماه پيش سقط داشتم دوقلوي شش ماهه  الانم وضعيتم مثل توعه دوروزه لك دارم ف ...

ن عزیزم باردار نبودم ؛دوماه بعدش باردار شدم درد پریودی داشتم فقط لک و اینا نداشتم 

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب آز ندادی؟بی بی مثبت اشتباه نمیشه.چند روز بعد از زمان پریودت بی بی مثبت شد. واس من دیروز ازین نوا ...

سلام بارداریتون مبارک خدا براتون نگهش داره به سلامت به دنیا بیاد.من شما رو میشناختم خیلی منتظر بچه بودین .بالااخره چطور باردار شدین عزیزم .بازم تبریک میگم

یا امام رضا منتظر نگاه مهربونت هستم ،دستمو بگیر  
سلام بارداریتون مبارک خدا براتون نگهش داره به سلامت به دنیا بیاد.من شما رو میشناختم خیلی منتظر بچه ب ...

مرسی, ممنونم.

اینجا کامل توضیح دادم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/98220/خاطره-اگاهی-از-بارداری?postId=105829490

بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.

سلام میشه منو راهنمایی کنید

هفته پیش دوشنبه و سه شنبه لک بینی کم داشتم همون سه شنبه هم آخرین پرژسترون رو مصرف کردم قبلا اگه لک میدیدم فرداش پریود میشدم اما هنوز با دو روز تاخیر پریود نشدم امروز هم بی بی چکم منفی شد 

این منفی دقیق بوده یا اینکه زود استفاده کردم؟امکانش هست وسط سیکل لک دید و باردار نبود؟

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2738
سلام به همگی من یه ساله منتظرم که باردار بشم ولی نشده این ماه به جای پری همش لک دیدم امروز روز 5ام ه ...

بی بی چک استفاده کردی؟ چون من حاملگی قبلیم با لکه بینی شک کردم که حاملم.البته سقط شد ولی زودتر اقدام کنی بهتره

بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
منم موقع بارداریام  همین طور بودم.پریود نمی شدم به جاش لکه بینی

هرماه لک داشتی یافقط لانه گزینی

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 

سلام بارداربودی?

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2706