2737
2734

عکسشو پیدا کردم میگه فایلش مجاز نیست اینقدر تغییر کرده کلا شده یه ادم دیگه که اصلا متوجه نمیشم کجای صورتشو جراحی کرده عکسش تو یه کانال دیدم تو سرچ گوگل نمیاد از دندوناش گونش دماغش کلا اینگار عوضش کردن خیلی تعجب کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دماغش سرپایینی بودنوکش...قشنگ عمل کرد

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋
2738

اون که کلا کوبیده از اول ساخته 

دماغ و لب و دندون  ابرو 

گونه اش رو نمیدونم 🤔

حتی اسمشو 

الهام شده  روناک

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))

منم دیدم سریالشو ازش عکس گرفتم مدرک بمونه 😂😂

خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد ،نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند...

اسم سریالش    بوی غریب پاییزه

مال 10   15   سال پیشه 

عبدالرضا اکبری    فریبا متخصص  محمدعلی کشاورز   پندار اکبری و .... توش بازی کردن .

الهام   روناک یونسی     نقش گلناز را بازی میکرد  که دوست یاسمن بود و همدانشگاهی ش.

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .

من میشناسمش  اگر سوالی دارید بپرسید

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
2706