2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم ميگم والله يادم نيست دقيقا فكر كنم توي جاده مخصوص بود. يكم پرس و جو كنيد راحتتر يجاي خوب ميتونيد ...

ممنون  گلم فقط فامیلتون با پای خودش رفت اونجا؟؟

2728

سلام دوست عزیز برای ترک اعتیاد راههای مختلفی وجود داره اولین و مهمترین چیز کمک و حمایت عاطفی خانواده نسبت به فرد معتاد هست به نحوی که اعتمادش جلب بشه و خودش با پای خودش بره مرکز ترک اعتیاد ترک اجباری بیشترین اسیب روحی روانی رو به معتاد میزنه و بدترش میکنه

راه اول؛ روش ترک یابویی یا سقوط ازاد که به یک باره مواد کنار گزاشته میشه و اکثر کمپهای ترک اعتیاد اینجوری هستن و اکثرا از روش ترک با متد ان ای جلو میرن همه اینها زمانی محقق میشه که فرد معتاد یه پشتیبان روحی روانی داشته باشه و دائم همراهش باشه تا تو کلاسها شرکت کنه و هر وقت از نظر جسمی و روحی کم آورد بشه بهش کمک کرد.

بعد از کمپ هم توصیه میشه مدتها تحت نظر روانشناس باشه و از حمایت عاطفی بهره مند باشه تا کم کم بتونه روحیه از دست رفته ش رو به دست بیاره.

روش دوم ترک تدریجی توسط شربت تریاک هست زیر نظر کنگره ۶۰که میتونین تو نت کل جریانش رو بخونین.

روش بعدی تحت نظر روانپزشک و با دارو ترک کنه 

روش بعدی ترک با شربت متادون تو مراکز درمان سو مصرف مواد هست که برای اعتیادهای خیلی سنگین توصیه میشه ولی بهترین روشها همون ان ای NA و روش کنگره ۶۰هست.

بازم میگم باید توسط خانواده حمایت بشه از نظر عاطفی تا ایجاد انگیزه و اراده بشه.معتاد اگر اراده قوی داشت هیچ وقت معتاد نمیشد یه نیروی کمکی میخواد.

انشالله به حق شهدای این ماه مشکل فامیلتون حل بشه🙏🙏🙏

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗
سلام دوست عزیز برای ترک اعتیاد راههای مختلفی وجود داره اولین و مهمترین چیز کمک و حمایت عاطفی خانواده ...

وای پریناز جان ممنون  از دعای خیلی قشنگت انشاالله  اره کمپ که نمیره یه بار هم رفته فایده نکرده کنگره ۶۰ رفتیم سر زدیم به نظرت با کنگره میشه؟

وای پریناز جان ممنون  از دعای خیلی قشنگت انشاالله  اره کمپ که نمیره یه بار هم رفته ف ...

من تعریف این کنگره رو زیاد شنیدم ولی بازم میگم حمایت عاطفی خانواده خیلی مهمه حتی خود خانواده هم باید تحت نظر مشاور باشن 

کنگره ۶۰از نظر جهانی یکی از روشهای تاپ روز دنیا هستس

2740
مرسی عزیزم ما که حمایت کردیم ولی کو 

راهش رو باید دونست از روانشناسی که تو این زمینه کارکشته ست کمک بگیرین راه سختی پیش روتونه باید خیلی صبور باشید

راهش رو باید دونست از روانشناسی که تو این زمینه کارکشته ست کمک بگیرین راه سختی پیش روتونه باید خیلی ...

ممنونم  عزیزم اگر کلینینکی میشناسید میشه معرفی کنید

عزیزه من هر کمپی ک نباید ی معتاد فرستاد بعدشم ک رفت اون مواد با ۲۱ روز پاکی از بدنش میره بیرون حالا چ ۲۱ روز باشه چ ی سال چه ۶ ماه مهم اینه ک بعدش روانش پاک بمونه ک اونم فقط با روزی ی بار جلسه رفتن حاله و البته ی راهنما کار کشته.اینا روزی ی بار جلسه برن خودشونو معتاد جلسه بدونن همه چیزشون حله وقتی میرن جلسه انرژی و ارامشی ک اونجا هست بین خودشون و همدرداشون صحبتهایی ک بینشون میشه انرژی ۲۴ ساعته میگیرن تا روز بعد افکار شیطانی میریزه بیرون.من شوهرم الان یک سالو ۳ ماهه ک پاک رفت کمپ بعدشم ک اومد ی راهنما داره ک خیلی خیلی خوبه و مراقبشه و ارتباطشون خوبه و جلساتش هروز میره تحت هر شرایطی باشه میره .با ادمهای معتاد جایی ک حرف مواد باشه یا هرچیزی ک به این کوفتی ربط داشته باشه نمیره من برادرم معتاده وقتی میرم شهرستان خونه مادرم نمیمونم زیاد اونم نهایت دو روز اگه اون اونجا باشه فقط پیش خودم و بچم میمونه گرم نمیگیره باهاش حتئ اجازه راهنمایی کردن و هم صحبت شدن باهاشم نداره خیلی شبا هم پیش خودم میخوابه یا میره خونه خواهرش ‌.اون شرایط زندگی و اراده و شور و شوق ب جلسات و ی زندگی سالمه ک اینا رک پاک نگه میداره.انشاءالله ب حق این روزهای عزیز همه بیماران اعتیاد خوب بشن برادر منم خوب بشه.برادر من اصلآ راصی ب کمپ رفتن نیست قبل عید فرستادیمش تا اومد بیرون شروع کرد.پس اون اراده لازم باید داشته باشن اون خستگی از این حالتشون.

عزیزه من هر کمپی ک نباید ی معتاد فرستاد بعدشم ک رفت اون مواد با ۲۱ روز پاکی از بدنش میره بیرون حالا ...

اخ چه قدر خوب خداروشکر  که شوهرتون پاک شده ایشالله  جشن پاکی تا ابد رو بگیرید ایشالله  به حق امام حسین پاک شه برادرتون  شوهرتون کنگره میره ؟؟ داداشتون خو بفرستین پیش مشاور یا راهنما 

اخ چه قدر خوب خداروشکر  که شوهرتون پاک شده ایشالله  جشن پاکی تا ابد رو بگیرید ایشالله &nbs ...

شوهرم با کمپ رفتن ترک کرده ولی برادرم اصلآ راضی نمیشه تا رفته کمپ اومده کشیده خودش دوباره راضی ب ترک ب هر روشی نیست

از نظر من برای ترک اعتیاد مراکز ترک اعتیاد بهترین گزینه هستن بهترین مراکز ترک اعتیاد در شیراز رو هم توی این لینک که میذارم همراه با آدرس و شماره تماس می تونید ببینید : https://payju.ir/content/کابینت-آشپزخانه-در-شیراز

یکی از بستگان اعتیاد داشت و ۳ بار کمپ رفته بود روشهای مختلفی رو امتحان کرد از ترک سنتی و در منزل تا کمپهای ترک اعتیاد ولی هیچ کدوم جواب نداد و باز مصرف کرد.اخرش به مراکز ترک اعتیاد رفت و کاملا علمی ترک کرد و البته بعد از بستری شدن مشاوره و کلاساشو ادامه داد الان سالمه و به زندگی برگشته.

2706