2733
2734
عنوان

چرااینجوری شدم😢

404 بازدید | 32 پست

سلام هفته 10باردای هستم،از صبح دل درد و کمر درد پریودی دارم همش حس میکنم الانه که پری بیاد😢😢

خیلی میترسم نکنه قراره اتفاقی بیفته  

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم دل درد و کمردرد پریودی تو اوایل بارداری طبیعیه،آخرین بار کی سونوگرافی بودی؟

آخرین بار هفته 7که رفتم سونوی قلب

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.
2731

منم اینجوری بودم و هستم

دکترم شیاف داد و گفت بیشتر استراحت کن

شما هم استراحت کن و با دکترت مشورت کن

درسته یه سری دردا تو بارداری طبیعین ولی بهتره باز از دکترت بپرسی

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
منم اینجوری بودم و هستم دکترم شیاف داد و گفت بیشتر استراحت کن شما هم استراحت کن و با دکترت مشورت ک ...

آخه واسه 22ماه دیگه نوبت دارم   

بااینکه استراحت مطلق نیستم اما هممش دراز کشیده هستم اصلا فعالیتی ندارم

آخه واسه 22ماه دیگه نوبت دارم     بااینکه استراحت مطلق نیستم اما هممش دراز کشیده هستم اص ...

۲۲ ماه دیگه

مگه ۱۲ هفتگی غربالگری نمیخوای بری؟!

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
کار خونه انجام نده پله پایین و بالا نرو چیزی بلند نکن از توالت فرنگی استفاده کن...

از اول بارداری پیش مامانمم اصلا نمیذاره از جام بلند بشم.

امروز نمیدونم چم شده یهو

۲۲ ماه دیگه مگه ۱۲ هفتگی غربالگری نمیخوای بری؟!

بله واسم سونو و آزمایش نوشت واسه 10مهر و گفت 22 با جواب هردو بیا پیشم

الان اینقدر استرس داری که دردت بیشتر میشه،دور کمرت رو ببند،یه چای نبات با نبات ساده بخور و سعی کن بخوابی،ایشالا وقتی بیدار بشی دردات از بین رفته،نترس اصلا،خدا خودش نگهداره نی نی جانه

2706