2733
2739
عنوان

خيلي ناراحتم

344 بازدید | 9 پست

نميدونم چيكار كنم بچه ها من خيلي زود با همه صميمي ميشم اصلا دست خودم نيست دوس دارم يكم خودمو بگيرم انقد ب همه رو ندم ولي نميشه اخرشم چوبشو خودم ميخورم!!

خودتو نیشگون بگیر وقتی خواستی حرف الکی بزنی یا دلسوزی و نصیحت کنی . یکمم از مجازی جدا شو ورزش کن یا یه حرکت جدید بزن ، یا کتاب بخون تا احساس تنهایی نکنی . تا یه ماه تمرین کنی اوکی میشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظر منم خوب نیست که به اطرافیان رو بدی

. دیگه نمیتونی رفتارشونو کنترل کنی

وقتی وارد جمع میشی مدام یادآوری کن برای خودت که چه قراری با خودت داشتی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

من یه دوره زندگی پیر مردی داشتم که عیییین چ س خودمو میگرفتم از همه خودمو بالاتر میدیدم بعد یه دوره زندگی مزخرف دیگ داشتم که تو اتوبوس با جلوییا و پشتیامم صمیمی میشم دیگ کلاس اینارو نگم برات :\ ولییی الان به تعادل رسیدم خوشبختانه 

شوهر من باس چادری باشه تو خونه فقط واسه خودم آرایش کنه من غیرتیییم    

اره واقعا صميمي ميشم بعدا نميتونم كنترل كنم!!مثلا با همكلاسيم انقد صميمي شدم ك هرروز دوس داره با شوهرش تلپ شه خونه ما!!و منم نميتونم نه بگم قبلا راجبش صحبت كردم ك چقد مشكل دارم!!خيلي بده قدرت نه گفتنم ندارم همش برا همه دلسوزي ميكنم!دوس دارم انقد خودمو بگيرم ك هيشكي باهام دوست نشه بخوام بعدش اينجوري پشيمون شم ولي نميشه

اره واقعا صميمي ميشم بعدا نميتونم كنترل كنم!!مثلا با همكلاسيم انقد صميمي شدم ك هرروز دوس داره با شوه ...

نه دیگه من تا ابن حد هم نیستم میتونم نه بگم

برا شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستین 
2740