2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موضوع فیلم موضوع بچه نیست!‌موضوع سربلند شدن از آزمایشای خداس! من فکر کنم زنه یه مدت از راه خارج بشه و باز طبق فیلمهای ایرانی درست بشه.......در اخر هم یا با بچه یا بی بچه به خوبی و خوشی زندگی میکنن!
افتاده ام میان دو خط ، ماندنم درد دارد و رفتنم توان میخواهد،توان درد ندارم......
به نظر من این سریال خوبه و برای کسایی که فقط بلدن به کسایی که باردار نمیشن طعنه بزنن یه تلنگری باشه و اینکه فرزند خواندگی توی فرهنگ ما جا بیوفته و هر کس که بچه دار نمیشه بتونه بره یه بچه ایی رو به سرپرستی بگیره - دوستان گلم سریالش خوبه واقعیته و این مشکلی که بیشتر آدم ها باهاش روبرو هستن