2737
2739
عنوان

پسرم۱۵ماهشه.خسته م کرده

519 بازدید | 42 پست

همش بهم آویزونه وشیر میخواد.شیر‌پاستوریزه هم نمیخوره‌.غذاشم دق میده تا بخوره.صب ها که فقط شیر.الان دیگه دیوونه شدم پاشدم قطره آهنشو زدم به نوک سینم.حالش از قطره آهن بهم میخوره.اومد شیر بخوره دید بدمزه س عوق زد رفت اونور.هیچ وقت مرغ نمیخورد الان دادم دستش داره میخوره.

بنظرتون ازشیر بگیرمش ایرادی نداره؟؟ویه سوال دیگه چجوری شیر پاستوریزه بخورونم بهش اصلا دوسنداره

توروخدا بیاین کمک

مثل دختر من ۱۸ ماهشه همش دنبال سینس لب به شیر پاستوریزه ام ک نمیزنه غذا ام دق میده بخوره عاشق هله هوله ام هست درکل دوستم تنها نیستی🤕🤕

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استارتر با اجازت یه سوال میپرسم بچه ها

با افتادگی سینه بعد شیردهی چه کنیم 😟😟😟😟

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
2738

دختر منم  شیر پاستوریزه دوست نداره گاهی شیر کاکائو میخوره

کشف کن ببین با چی دوست داره عسل یا خرما یا موز ....

من شیر رو میریزم تو شبشه دوست داره گاهی میخوره

خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰

هرچی زودتر بگیری وابستگی کمتر میشه بزار به شیر پاستوریزه یا غذاهای مقوی عادت کنه مثل سوپ بلدرچین  قلم ماهیچه صبحانه های مقوی ولی اول با یه پزشک  اطفال درمیان بزار

من یک عدد کاربر سال92 هستم  
2706