2733
2734
عنوان

وااای ازدست شوهر شلخته..

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 143 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای چندش نمیره...شدهرابطه داشتیم تادوروزبعدش حموم نرفته

وای!

پس شرع و غسلتون چی میشه...

ببین اگر مذهبیه، با دین باهاش صحبت کن، اگر هم نیست با خانواده همسرت در میون بزار...

نمیشه که این وضعی...

وای یاد یه پسر عمه ام افتادم اونقد چرک بود اونقد جوراباشو نمیشیت که مس استخون سفت میشد    

ایییییییییی😷😷

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
2731
ببخشید، دوتایی برید حموم. البته اگه بچه کوچیک نداری...

اره این خیلی خوب جواب میده.. امتاحان شده😅

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     
وای! پس شرع و غسلتون چی میشه... ببین اگر مذهبیه، با دین باهاش صحبت کن، اگر هم نیست با خانواده همسر ...

میگه خانوادگی ازحموم فراری ان

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

قهر کن و پیشش نخواب ... بگو تا زمانی که قارچ تنت خوب نشده و انقدر چرکی و بو میدی نمیتونم کنارت بخوابم چون برای سلامتیم خوب نیست و دارم ازار میبینم... 

والا وقتی راه ناز و عشوه و فلان و بیسار جواب نمیده باید دیگه محکم رفتار کنی

خودش جای تو بود تا الان صد تا متلک و ... بهت گفته بود. والا ما زیر ابرومون یذره در میاد یا یه روز اپیلاسیونمون دیر بشه مردا همه جور حرفی به شوخی و جدی بهمون میگن... اونقت خودشون   

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر...   

عزیزم خودتم یه هفته تحمل کن نرو حموم بزار حالش جا بیاد.اگه حرفی زد بگو حالا دیدی من چی میکشم از دستت.به نظرم توو  این مورد وقتی زبون خوش جواب نمیده باید مقابله به مثل کرد.

وااای چندش نمیره...شدهرابطه داشتیم تادوروزبعدش حموم نرفته

😷😷😷😷😷😷😷😷

نماز یوخ؟؟

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     
2706