2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعضیا گزارش دوست دارن.

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋

حقش بود 

حالا این رو که خدا رسوا کرد اونایی که اون همه  دختر بچه رو ازار دادن و کسی هم نفهمید دارن برا خودشون جولون میدن اونا رو چه میکنن

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

خدا بیامرزتش!این بنده خدا هم عزیز دل خانواده اش بوده خدا لعنت کنه اونی رو که باعث و بانی بیکاری و اعتیاد جوونای این مملکت شده!ای کاش خانومای باردار این عکسا رو نبینن

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2740
خدا بیامرزتش!این بنده خدا هم عزیز دل خانواده اش بوده خدا لعنت کنه اونی رو که باعث و بانی بیکاری و اع ...

چه ربطی داره به تجاوز ؟؟

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

يه فيلم تو اينستا ديدم ملت سووووت ميزدن و دست ميزدن سر اعدام😑

راستش به نظر من اون جماعت هم دست كمي از قاتل ندارن ..پاش بيافته كاراي بدتر از اينم ميكنن

ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
خدا بیامرزتش!این بنده خدا هم عزیز دل خانواده اش بوده خدا لعنت کنه اونی رو که باعث و بانی بیکاری و اع ...

😨😨😨😨😨😨😨تو رو خدا اینطوری نگو باعث و بانی بیکاری؟؟؟اعتیاد؟؟؟ایشون مغازه داشتن 

پس بیکار نبودن 

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2706