2733
2739
خدا صبرت بده ،منم وقتی پسرم ۳سالش بود جدا شدم و ندیدمش الان ۱۸سالشه و ندیدمش ،دخترمم هفت ماهه تو شکم ...

چرا نرفتی بینیش مگ.قانون بهت این حقو نمیداد ک بچتو ببینی؟؟یاخودت نخواستی ببینیش ک وابستش نشی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نرفتی بینیش مگ.قانون بهت این حقو نمیداد ک بچتو ببینی؟؟یاخودت نخواستی ببینیش ک وابستش نشی؟

برام مقدور نبود ،خانوادم حمایت نکردن

معرفت در گرانی است به هرکس ندهند،،،،،پرطاووس قشنگ است به کرکس ندهند..
2731
دارم زندگی میکنم اما نیمی از وجودم مدام در طلب یه چیزیه که اونو یادم بیاره خودمو گول میزنم که یادم ر ...

دقیقااااااا

یک چیزهایی هیچوقت عادی نمیشود بچه دار شدن مثل یک جادوست مثل افسانه اي شیرین و عجیب‌وغریب کـه سخت میشود باورش کردآخر چطور می‌شود یک دفعه مادر شدهمین کـه نخستین بار نقطه اي تپنده را نشانت میدهند و میگوینداین بچه شماست، همه ی چیز تغییر می‌کنددستت را می‌گذاری روی شکم ات و حس میکنی از هم اکنون باید قویتر باشی و من بخاطر گرفتن دستای کوچولوت قویتر از همیشه هستم و میمانم فقط امیدارم که تو سر وقت خودت کامل و سالم به دنیا بیای آرام جان مادر♥️خدا جونم ممنونم که منو قوی نگه داشتی تو این مسیر پر تلاطم ...‌‌‌‌‌‌‌‌‌خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی بچمو سالم گذاشتی تو بغلم😍🙏
2738
عزیزم میدونم چه دردی میکشی چون منم درد کشیده ام خدا بهت آرامش بده منم دوتا پسرم رو از دست دادم در ...

ببخشید میپرسم شما بچه دارید الان؟ منم پسرمو تو ۸ ماهگی از دست دادم. میخام یه بچه جاش به سرپرستی بگیرم. حس میکنم اینطوری بچه اولمم راضیه. چون خیلی مهربون و با معرفت بود چند باری که به خوابم اومد

سلام نمی‌دونم کدومتون هنوز هستید الان چیکار میکنید باز بچه دارشدید یا نه من یکسال دخترم از دست دادم یک ماهش بود مشکل قلبی داشت به متابولیک هم شک کرده بودن می‌دونم یه راه طولانی و پرهزینه پیش رو دارم گاهی قیدش و میزنم گاهی دلم پر می‌کشه برا بارداری کاش سرنوشت مهربون تر بود باهام.کاش یکی بود کمکم میکرد راهنماییم میکرد

غم از دست دادن بچه دوره داره باید تحمل کنی تا دوره اش بگذره تا برسی به یه حسی که فقط حسرته مثل روزای ...

عزيز دلم دوست خوبم ٥ سال از اين پستت ميگذره اميدوارم حال دلت عالي شده باشه و زندگيتون سرشار از ارامش باشه

منم٤١ روزه دخترمو از دست دادم اومدم ببينم كيا مثل منن كه شايد حرفاشون ارومم كنه دخترم من ٣٩ هفتگي با خوشحالي و امادگي ساك بستمو گفتم خدايا ب اميد تو رفتم بيمارستان كه با دختركم برگردم همه چي عالي بود ب دنيا اومد صداي گريشو شنيدم ولي بعد چند دقيقه اكسيژنش افت كرد و فوت كرد و در عرض چن دقيقه زندگيم كون فيكون شد الانم منتظر جواب پزشك قانوني ام خيلي داغونم خيلي هيچي ارومم نميكنه دلم براي روزمرگيايي قبل تنگ شدد دلم براي قبلناي خودم تنگ شده الان غم ميباره از خونمون از قيافم....دلم براي ي جارو كشيدن ساده ظرف شستن معمولي ك بدون دل تنگيه دخترم بود پر ميكشه دلم خونه خون....مخصوصا ك شب چهلم عروسكم استوري گذاشتم دوستم ريپلاي كرد يكم حرف زديم اخرشم گفت منم باردارم بچمم دختره اتيش گرفتم هزار تيكه شدم انگاري داغم تازه شد😭😭😭😭

دخترم رفت مثلِ رفتن جان از بدن ديدنم كه جانم ميرود🖤
عزيز دلم دوست خوبم ٥ سال از اين پستت ميگذره اميدوارم حال دلت عالي شده باشه و زندگيتون سرشار از ارامش ...

عزیزم دقیقا تو این تاریخی که پست گذاشتین منم پسر یه سالمو از دست دادم، تو تصادف، یه هفته مونده بود به تولدش، من بیمارستان بودم بهم نگفتن، بعد یه هفته که اوردنم خونه روز تولدش بود بهم گفتن😭 نمیدونم چیکار کنم با خاطراتش، نمیدونی چه پسری بود موهاش پلکاش چشماش، خنده هاش مهربونیاش کل خونه رو میریخت به هم ولی الان خونه سوت و کور و مرتب همینجوری مونده😔

من بعد از تو اگرچه نمردم...... اما..... تمام شدم در دلتنگی🌙 خدایا خسته شدم از قسمت و حکمت.... این بار فقط برایم معجزه کن.....
عزیزم دقیقا تو این تاریخی که پست گذاشتین منم پسر یه سالمو از دست دادم، تو تصادف، یه هفته مونده بود ب ...

خيلي خيلي متاسفم عزيز دلم😔😔😔😭😭

خيلي سخته خيلي دركت ميكنم

ماها تا ابد غمگينيم فقط گذر زمان شايد يكم شرايطو عوض كنه ك بپذيريم اين غمو 😭

عزیزم دقیقا تو این تاریخی که پست گذاشتین منم پسر یه سالمو از دست دادم، تو تصادف، یه هفته مونده بود ب ...

فرشته هاي آسموني چرا مارو تنها گذاشتين بخدا ماماناي خوبي بوديم😭دلم خونه براي دختركم،،روز چهلم دخترم استوري گذاشتم اهنگش لري بود خيلي سوزناك بودم دوستم زير استوري دخترم ريپلاي زد يكم حرف زديم حرف بچه شد يهويي عكس سونو فرستاد گفت منم باردارم بچمم دختره اخ ك جگيرمو اتيش زد هيچكسو نداشتم بهش بگم درد دل كنم شكايتشو پيش خدا بردم خيلي دلم سوزوند اون شب😭😭

اطرافيانم ٤ نفر باردارن همه امروز فردا بچشون دنيا مياد 😔😔😔😔 فقط دختر من اضافه بود تو اين دنيا😭😭😭

2706