2733
2734
عنوان

خانما کسی رفته مسجد سلیمان،شهر خوبیه از لحاظ امکانات؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4313 بازدید | 46 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برو عزیزم ولی چادر بزن مراقب خودت هم باش تا دیروقت بیرون نمون هرماشینی سوار نشو نهایتش نخواستی انصر ...

چادری که نیستم بلد نیستم بگیرمش خیلی شلخته میشم.

اما اهل بیرون رفتن هم نیستم شهر خودم نزدیکه زود به زود میام شهر خودم که حوصله ام سر نره اونجا.

ممنونم 

شادی روح مامانم یه صلوات بفرستین لطفا.ممنونم
ی تیم فوتبال ک میره انجا با سرای شکسته میان خونه دیگه حساب ی دختر تنها رو بکش

عزیزم من دانشجو میشم اونجا تو خوابگاه میرم اهل بیرون رفتن با دوستا هم نیستم ناچارم برم بخاطر محروم شدن ان شاالله که مشکلی برام پیش نمیاد 

مرسی از نظرتون التماس دعا

چادری که نیستم بلد نیستم بگیرمش خیلی شلخته میشم. اما اهل بیرون رفتن هم نیستم شهر خودم نزدیکه زود به ...

والا خودمم مث توام عمرا بتونم چادر بزنم ولی گاهی شرایط میطلبه...

روی همین تند تند خونه اومدنم حواست باشه برای رفتن به ترمینال سوار هر ماشینی نشی... ی مورد اینو توی همین شهر شنیده بودم ک دخترایی که از دانشگاه میرفتن ترمینالو ی ماشینی میبرد.... سر چند نفر بلا اوردن تا اخر گرفتنشون

خلاصه حواست باشه انشالا هیچی نمیشه من دانشجویی رو میشناسم ک 4سال اونجا خوند به هیچ مشکلی هم برنخورد البته چادری بود

برات ارزوی موفقیت میکنم

ببین عزیزم اصلا شهر ترسناکی نیست امنیتش فوق العاده س چون همه یا نسبت فامیلی دارم باهم یا همدیگه رو میشناسن امنیت خیلی زیاده اصلا هم با غریبه ها بد نیستن اتفاقا خیلی مهربون و دلرحم هستن با غریبه شماهم که خودت خوزستانی هستی هزاران خانم دانشجو و شاغل غیربومی هم سالیان سال دارن اینجا زندگی میکنن .فقط عیبش اینه که اصلا امکانات تفریحی نداره و ساعت 9شب به بعد هم کلا زندگی توش تعطیل میشه و خیابونا سوت و کور و همه تو خونه هاشون هستن .همین.سوالی داری در خدمتم

چادری که نیستم بلد نیستم بگیرمش خیلی شلخته میشم. اما اهل بیرون رفتن هم نیستم شهر خودم نزدیکه زود به ...

حالا سعی کن قبل اینک بری ی چادر ملی ساده اماده کنی واسه خودت

به هرحال 12سال قراره بمونی به کارت میاد

ببین عزیزم اصلا شهر ترسناکی نیست امنیتش فوق العاده س چون همه یا نسبت فامیلی دارم باهم یا همدیگه رو م ...

خیلی خیلی ممنون بابت اطلاعاتتون 

میشه بپرسم از نظر مذهبی و اینا در چه حد هستن؟

شما ساکن اونجایین؟

والا خودمم مث توام عمرا بتونم چادر بزنم ولی گاهی شرایط میطلبه... روی همین تند تند خونه اومدنم حواست ...

ممنون عزیزم یه چادر میخرم پس

برای خانوما فکر کنم اگر تعهد داشته باشن بعد ازدواج میتونن محل سکونت همسر تعهدشونو بگزرونن.میشه بپرسم ...

12334

مطمۓنین؟؟میشه بگین از کجا شنیدین؟