2733
2739

غذا که بهتون کارت میدن هر روزی غذا بخوای باید وعده رو رزرو کنی 

هر وعده هم حدودا هزار تومنه

میتونی اصلا غذا نگیری میتونی فقط ناهار بگیری

دل بخواهیه هر بار دلت بخواد برای هفته ی اینده کارت میکشی و کارت غذاتو شار ژ میکنی

هزینه خوابگاه هم فکر کنم پس از اتمام تحصیل بگیرن

برای دانشگاه ما که اینجوریه  البته من خوابگاه نیستم

❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی خیلی کمتر از اونیه که بهت فشار بیاد خوابگاهو میتونی آخر دوران تحصیل بدی برات قسط بندی می کنن

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

من لیسانسم ورودی ۸۲ بودم نهار و شام هر کدوم شصت تومن بود صبونه ۳۵ تومن خوابگاهم ترمی حدودا ۳۵ تومن اینا بود

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

2740

تا جایی ک من میدونم خوابگاه هزینش خیلی کمه.البته اگه واسه دانشگاه باشه.ولی اگه خودگردان باشی هزینش خیلی بیشتر میشه.

ولی غذا ژتونی هست و کارتتو شار ژ میکنی 

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

آخ جون دانشجویی.. ژتون ، سلف، خوابگاه ، بچه ها....ایشالا موفق باشی‌. قدرشو بدون

هرچه میکنید نه زیاد به خود بگیرید نه زیاد خود را سرزنش کنید.چراکه انتخاب های شما بر پایه 50% بوده است.همانطور که مال همه بوده.
آخ جون دانشجویی.. ژتون ، سلف، خوابگاه ، بچه ها....ایشالا موفق باشی‌. قدرشو بدون

عزیزم من پرستاری تعهد قبول شدم متاسفانه ناراحتم ولی مجبورم برم

شادی روح مامانم یه صلوات بفرستین لطفا.ممنونم
2706