2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یا اقواممون موقع دانشجویی زیاد خونشون میرفتم 

پسرش تازگی ها عقد کرده بود

من یه بار رفتم خونشون(البته همیشه اطلاع میدادم و میپرسیدم که مشکلی نیست. دختر خنگشم می گفت نه)

بعد دیدم پسره بدو بدو اومد خونه و 6 تا بلیط تئاتر داد به ما و همگی را  به زوووووووووووووووور بیرون کرد

هی گفتیم خودت نمیای؟ گفت کار برام پیش اومده  مثلا ما هم نفهمیدیم

خلاصه تئاترش خیلی چسبید. والا تا اون موقع تئاتر نرفته بودم  

2738

من اوایل سوتینمو زیر تشک قایم میکردم بعد برش میداشتم یه شب یادم رفت مامانم صبح اومد بالاسرم صدام کنه پاشدم تشک وجمع کردم وباصحنه ای مواجه شدم😐

الان وقتشه یه نظرسنجی بزاریم گرونی زودتر مارو میکشه یازلزله😂😂به برنده هم تخم مرغ میدیم😆

یه بار دیگه هم صبح پاشدیم خیلی مظلوم وتریپ بچه مثبت😅 یه دفعه مامانم به شوهرم گفت لباستو برعکس پوشیدی😐

الان وقتشه یه نظرسنجی بزاریم گرونی زودتر مارو میکشه یازلزله😂😂به برنده هم تخم مرغ میدیم😆
 ما هنوز تو دوران نامزدی سیر میکنیم!

تو دوران نامزدی؟پس تیکر بارداری چی میگه🙀

🎀در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🎀 پیشاپیش ازت سپاسگزارم خدای بخشنده و مهربانم⁦🙏🏻⁩

من هیچ بی جنبه بازی درنمیاوردم انقدی که دیگه مادرشوهرم به زور میفرستادم تو اتاق با شوهرم یا مخصوصا تنهامون میذاشت به زور رختخوابمون مینداخت کنار هم در این حد من خجالتی بووودمااااا😂

بهشت آنجاس که آزاری نباشد،،، کسی را با کسی کاری نباشد 😒😒😒
2706