2733
2734
عنوان

جراحی بینی......لطفا راهنمایی کنین

126 بازدید | 15 پست

کسی عمل بینی انجام داده ترجیحا یکی دوسال اخیر...؟؟

راضی بود؟؟

دکترتون و قیمتش؟

دکتر منافی  دکتر محسن نراقی رومی شناسین ؟؟؟ نظرتون چیه 

دکتر متبحر دیگه چطور سراغ دارین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه برات تامپون بذاره بینی ات بسته اس از دهن نفس میکشی اگه نذاره ک از بینی میکشی شایدم 3 روز کیپ باشه برای من تامپون گذاشت از دهن نفس میکشیدم اصلا درد نداشت اصلا مثل سرما خوردگی میمونه فقط ماده بیهوشی خیلی زیاد بی حالت میکنه مایعات زیاد بخور ک از بدنت زود بیاد بیرون ب متخصص بیهوشیتم بگو اون لوله ای ک میذاره تو گلوتو درست بذاره ک زخم نکنه در کل اصلا درد نمیکنه اصلا من خیلی لوسم و 18 سالم هم بود ولی کاملا اوکی بودم روز 4اوم رفتم سینما

ألا بـِذِکر الله تـَطمـَئِنُّ القُلوب
2740
اگه برات تامپون بذاره بینی ات بسته اس از دهن نفس میکشی اگه نذاره ک از بینی میکشی شایدم 3 روز کیپ باش ...

میشه بگین کدومش بهتره ؟ اینکه تامپون بذاره یا نذاره ؟ درد کدومش کمتره؟

لینک کانال ورزشی من😊@badansazi_ba_fafa

اصلا نترسین من برگردم ب اون موقعه 2000 بار دیگه عمل میکنم هیچ دردی نداره فقط ماده بیهوشی دیونه میکنه ادمو و اگه تامپون تو بینی باشه کلافه میکنه کشیدن تامپونم درد نداره اصلا قبلش ب دکتر بگین چرب کنه

میشه بگین کدومش بهتره ؟ اینکه تامپون بذاره یا نذاره ؟ درد کدومش کمتره؟

اگه تامپون نذاره دردش کمتره اون 3 روز راحت تری ولی فرم بینیت مخصوصا سوراخ بینیت بدون تامپون زیاد جالب نمیشه دکترا میگن سوراخ بینیتو میزون در میارن ولی محاله بدون تامپون سوراخ بینینت قشنگ شه

اگه تامپون نذاره دردش کمتره اون 3 روز راحت تری ولی فرم بینیت مخصوصا سوراخ بینیت بدون تامپون زیاد جال ...

پس همون تامپونه بهتره...اخه منم دکتری و ک انتخاب کردم تامپون میذاره براهمین پرسیدم من از دردش خیلی میترسم همه بم میگن درد داره بیچاره میشی

لینک کانال ورزشی من😊@badansazi_ba_fafa
2706