2733
2734
عنوان

مانترا جان میشه یه لحظه بیایی؟

515 بازدید | 25 پست

سلام عزیزم 

ممنون بابت کمکت رد کیوتن ورویال ژل وجینسینگ رو خریدم 😙

توی یه تاپیک خوندم که گفته بودی از اول دوره تا روز تخمک گذاری روزی دوتا قرص آگنوگل بخوریم توی تقویت تخمک موثره

می خواستم بپرسم اینو دکترتون داده بود؟بعد من از روز ۸ دوره اگر اقدام کنم باید این قرص رو تا روز ۸ بخورم ؟؟؟

توی نت که نوشته برای تنظیم دوره و... اینهاست

من یه سقط داشتم و سنم هم بالاست خییییلی دوست دارم زودتر باردار بشم

پیش دکتر درخشان هم رفتم فقط گفت اسید فولیک بخور ودیگه هیچی

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
شغل ایشون چیه؟

فعلا خانه دار ولی وارده 

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببخشیدتهرانی؟دکتررویادرخشان منظورتونه؟

بله 

دکتر جهانگیر درخشان بیمارستان مهر

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!

عزیزم آگنوگل یه داروی گیاهیه برای تقویت فولیکول

من تا روز تخمکگذاریم میخوردم چون فکر میکردم بعدش نیاز ندارم. البته ۳ ۴ ماه زمان برد تا باردار شدم ولی اکثر داروها رو تا تخمکگذاری مرتب میخوردم . 

بدون تجویز بود خودم خوردم مضر نیست مگر اینکه پرولاکتین بالا داشته باشی. 

رویال ژلی و کیوتن رو بخور همون کافیه اگه نخواستی قرص آگنوگل بخوری. 

من ویتامین ای هم تا روز ۱۴ میخوردم چون به بزرگ شدن و کیفیت فولی کمک‌میکنه. 

فولیک اسید که هیچوقت قطع نمیشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
عزیزم آگنوگل یه داروی گیاهیه برای تقویت فولیکول من تا روز تخمکگذاریم میخوردم چون فکر میکردم بعدش نی ...

سلام عزیزم ممنون از لطفت 😙

ویتامین ای رو هر روز بخورم؟

ویتامین ای ۴۰۰ یه روز درمیون

۲۰۰ هر روز تا تخمکگذاری کافیه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
عزیزم آگنوگل یه داروی گیاهیه برای تقویت فولیکول من تا روز تخمکگذاریم میخوردم چون فکر میکردم بعدش نی ...

مانترا جون خوبی عزیزم مشکل تون خدا روشکر رفع شده؟

چیزی دیگه نمونده به اومدن نی نی انشالا صحیح و سالم بیاد بغلتون😍😍😍

آن چنان نماند این چنین نیز نخواهد ماند....
ویتامین ای ۴۰۰ یه روز درمیون ۲۰۰ هر روز تا تخمکگذاری کافیه

یه دنیا ممنون از لطفت

ان شاالله که سپند جان رو سالم بغل بگیری گلم

به همسرم هم کیوتن وجینسینگ وویتامین ای بدم کافیه ؟دیگه چی بدم؟

مانترا جون خوبی عزیزم مشکل تون خدا روشکر رفع شده؟ چیزی دیگه نمونده به اومدن نی نی انشالا صحیح و سال ...

سلام عزیزم آره شکر خدا امروز رفتم دکتر معینی سونوم کرد بهتر شده از ۸ اومده رو ۱۰

یه دنیا ممنون از لطفت ان شاالله که سپند جان رو سالم بغل بگیری گلم به همسرم هم کیوتن وجینسینگ وویتا ...

من رویال ژلی کیوتن رو حتمااا میدادم

گاهی فولیک اسید گاهی ویتامین ث .اگه همکاری کرد هر روز بده بهتر

ویتامین ای هم یه روز درمیون 

اینا همش ویتامینه و هیچ ضرری نداره چون تعدد رابطه هم دارین به قدرت بدنیتون کمک میکنه.

البته داروها خوبن به جز ویتامین ای که نباید از ۴ماه بیشتر مصرف بشه بخاطر همین میگم یه روز درمیون بده

ویتامین دی هم عالیه. ما هر دو امپولش رو زدیم. قرص هم داره هفته ای یه دونه دوز ۵۰۰۰۰. 

سلام عزیزم آره شکر خدا امروز رفتم دکتر معینی سونوم کرد بهتر شده از ۸ اومده رو ۱۰

خداروشکر گلم

رفتم پیش دکتر درخشان بیمارستان مهر گفت بعد دو پریود می تونی اقدام کنی چون سنت بالاست ممکنه چند ماه هم طول بکشه تا باردار بشی

سری پیش که یکسال طول کشید تا باردار بشم توی دوماهگی هم سقط شد😢