2737
2739
عنوان

ناباروری بعد از سقط

325 بازدید | 8 پست

چهارسال پیش زمانی که پسرم چهارسالش بود برا بار دوم باردار شدم که البته کاملا ناخواسته بود،بخاطر شرایط بدی که اون زمان داشتم مجبور شدم سقطش کنم ،دکترم پنج تا قرص سایتوتک برام تجویز کرد که هرپنج تاشم برام بصورت واژینال استفاده کرد،حالا دوباره میخام باردار بشم ،تقریبا یکسال و نیم هست که تحت نظر پزشکم ،تنبلی تخمدان دارم ،دارو و امپولم چندین دوره مصرف کردم ولی هیچکدوم به بارداری ختم نشد،هم پشیمونم برا اشتباهی مه در اون‌زمان کردم و هم خسته و کلافه ام بخاطر این بیهوذه دویدنها

اگه کسی تجربه ای داره بهم کمک کنین

گاه زخمهایی که به‌پا داشته ام زیرو بم های زندگی را به من آموخته است 

انشالله دوباره باردار میشی عزیزم

خدایا  خیلی  ممنونم که همیشه هوامو داری  خدایا زندگیمو به خودت سپردم ممیشه یه پول قلمبه بفرستی برامون که خونه بخریم  جایزه ای چیزی با خوشحالی به دست بیاریم و خرجش کنیم  یه خونه150 متری  دوتا اتاقخخواب اشپزخونه شیک دلباز روشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

تا خدانخواد نميده. 

اون زماني هم كه خواست وبهت داد شكر گذارنبودي و ازفرمانش سرپيچي كردي. 

شايد در تقديرت بود ! كه بعد ازبچه اولت فقط يه بچه ديگه بياري كه اونم....!

اميدوارم هرچي بصلاحته برات پيش بياد توكل كن بخدا 

مثل رود جاری باش، نه مثل مرداب ساکن و....

[QUOTE=45720236]منم خيلي ميترسم يه رابطه پر خطر داشتم دعا كنيد توروخدا باردار نباشم😢😢😢😢

golrooo جان ،امیدوارم همونی رو که از خدا میخای برات اتفاق بیفته.... اگه واقعا شرایطش رو‌نداری مراقب باش چون بارداری زمانی خوبه که هم به میل خودت باشه وهم شرایط کاملا به‌وفق مراد باشه

تا خدانخواد نميده.  اون زماني هم كه خواست وبهت داد شكر گذارنبودي و ازفرمانش سرپيچي كردي.  ...

امیدوارم خدا منو ببخشه و رحمتشو دوباره شامل حالم کنه

2740

چرا سقط کردی پسرت هم که از اب وگل در اومده بود ....ما ادمها همه یه جوریم وقتی یه چیز مفت میاد دستمون قدرشو نمیدونیم

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم