2733
2734
عنوان

پرپشت كردن مژه با روش خانگي

16148 بازدید | 22 پست

پرشدن مژه‌ها یعنی چند برابر شدن زیبایی چشم‎ها، پس استفاده از روشی مطمئن و اصولی برای این منظور اهمیت دارد. استفاده از روش‎های ثابت شده در طب سنتی و طب مدرن در بخش زیبایی و درمان بهترین توصیه برای افرادی است که در انتخاب روش‌های درمانی حساسیت به خرج می‌دهند. تقریبا نیمی از خانم‌ها در جست وجوی راه‎حلی برای پرشدن مژه هایشان هستند، راه حلی بدون عارضه و تضمینی که نسخه‌های طبیعی این بخش می‌تواند جزئی از آن‌ها باشد. برای این منظور و رسیدن به این هدف فقط کافی است به مدت 2 تا 3 هفته از یکی از این روش‌ها استفاده کنید تا در طول، حجم و رنگ مژه‌ها تغییر ایجاد شود.

ترکیب روغن بادام و روغن‌های گیاهی برای پرشدن مژه‌ها

روغن بادام، زیتون و نارگیل را با هم مخلوط کنید و با استفاده از برس ریمل تمیز به مژه ها بمالید. از ریشه شروع کنید، به مدت پنج ثانیه نگه دارید. این کار را چهار تا پنج بار قبل از خواب تکرار کنید.

پرپشت کردن مژه ها با وازلین

وازلین را به آرامی به مدت دو تا سه دقیقه به مژه ها بمالید. رطوبت وازلین باعث می شود پوسته های روی پلک ها کم شود. وازلین باعث بهبود جریان خون و در نتیجه رشد مژه ها  می شود.

پرپشت کردن مژه ها با کپسول ویتامین E و ژل آلوئه ورا

ترکیب کپسول ویتامین E و آلوئه ورا یکی دیگر از نسخه هایی است که برای پرپشت شدن مژه ها تجویز می شود. کپسول ویتامین E و ژل آلوئه ورا را خوب با هم مخلوط کنید و با گوش پاک کن به مژه ها بمالید. ویتامین E به رشد و پر حجم شدن مژه ها کمک می کند. آلوئه ورا نیز باعث تغذیه مژه ها می شود.

منبع : سيمرغ

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره عالییییه اگه زیادی خالیه هرشب باید ماساژ بدی آروماااااا با نوک انگشتت،تا دو سه هفته دوبرابر میشن ...

حتما انجام میدم بعد میشینم واست دعا میکنم ...خدا ابروهاتو نگهداره واست خواهر 

2738
   حتما انجام میدم بعد میشینم واست دعا میکنم ...خدا ابروهاتو نگهداره واست خواهر

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.
آره عالییییه اگه زیادی خالیه هرشب باید ماساژ بدی آروماااااا با نوک انگشتت،تا دو سه هفته دوبرابر میشن ...

یعنی روغن زیتون بزم به مژه هام پرپشت و بلند میشه بعد دو هفته؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
بلند نه ولی هم پرپشت میشه هم مشکی

شما نتیجه گرفتین؟

به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق. خود به تنهایی دنیایی است عشق. یا درست در میانش هستی در آتشش، یا بیرونش هستی در حسرتش 😔

سلام اوری جون من میخوام تا عید مژه هامو بلند کنم روغن زیتون . نارگیل . ویتامن ای و کپسول روغن کرچک دارم بنظرت کدوم سریعتر باعث رشد مژه میشه ؟ و همین کپسول روغن کرچک خوبه یا از عطاری بخرم و وقتی میخوام روغن کرچک بخرم چطور متوجه اصل بودنش بشم گلم

خدایا خسته ام از این همه تنهایی خودم و همسرم...سفره های دوتایی ...بیرون رفتن دوتایی...مسافرت دوتایی...چقدر دوتایی...تا کی دو تایی ...دلگیرم ...دلگیر از این دنیا...خالی ام خالی خالی...بی هدف...در چهره ی همسرم هم این را می بینم.......خدایا خودت می دونی چند نفر تا الان به من گفتند حوصلتون سر نمی ره چی می کنید تو خونه چی بگیم....خدایا می دونی چقدر از دوستامون که خونمون اومدند و بچه داشتند بچه هاشون گفتند حوصلمون سر رفت بریم آخه همبازی نداشتند...خدایا تنهام ....
سلام اوری جون من میخوام تا عید مژه هامو بلند کنم روغن زیتون . نارگیل . ویتامن ای و کپسول روغن کرچک د ...

سلام عزیزم خوبی ؟؟؟ 😀

من از روغنکده ی امروز ، روغن کرچک خریدم 

اونو مطمءنم که روغناش اصلِ . ولی نمیتونم تشخیص بدم که از کجا بفهمی اصلِ یا نه ...

چند شبم زدم ، احساس میکنم خوب بوده 

ببین ماتیار سرمه‌ی مغز هم عالیه‌هااااا

ازینا که مغزِ بادوم و ... دارن . ولی باید از جای مطمءن بخری .

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
سلام عزیزم خوبی ؟؟؟ 😀 من از روغنکده ی امروز ، روغن کرچک خریدم  اونو مطمءنم که روغناش اصلِ . ...

ممنون گلم اولا اینجا جای خیلی مطمئن وجود نداره بعدم من یه چیزی میخوام مثل روغن که تو محل کارم هم چند بار بتونم بزنم زیتونو میگن بلند نمیکنه ولی پر میکنه نارگیل و ای و کرچک و سیاه دانه نمی دونی چه تاثیری داره وازلین و امتحان کردم چشممو میسوزونه ولی کرچک خوراکی حتی زمانی که چشام باز اذیت نمیشم عزیزم

خدایا خسته ام از این همه تنهایی خودم و همسرم...سفره های دوتایی ...بیرون رفتن دوتایی...مسافرت دوتایی...چقدر دوتایی...تا کی دو تایی ...دلگیرم ...دلگیر از این دنیا...خالی ام خالی خالی...بی هدف...در چهره ی همسرم هم این را می بینم.......خدایا خودت می دونی چند نفر تا الان به من گفتند حوصلتون سر نمی ره چی می کنید تو خونه چی بگیم....خدایا می دونی چقدر از دوستامون که خونمون اومدند و بچه داشتند بچه هاشون گفتند حوصلمون سر رفت بریم آخه همبازی نداشتند...خدایا تنهام ....
2706