2737
2734

ببین طرف چقدر باید رو‌داشته باشه بیاد تاپیک آدم،اینطوری حرف بزنه😐 اینجاس که آدم یاد سنگ‌پا میفته...

این اسکرینش😣

اینم لینکش

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1409767/دوست-دارم-در-موردتون-حدس-بزنم?postId=45615644

معلومه زیاد از این مدل حرفا زده بوده که قطع دسترسی هم شده،یقین الانم همینجاس دیگه...این گونه را من، سنگِ‌پایان مینامم...😆

تو تاپیک‌،من درمورد شخصیت نی نی سایتیا حدس میزدم ...ایشون اینقدر زود پسرخاله شد،موندم اگه تاپیک عکس لب بود چی‌میخواست بگه🙈

ایده بدین برا آقایون نی نی سایت... اونایی که یه کم شیطون میزنن،یه کاری ،تفریحی چیزی جور کنیم که حوصله شون سر میره نریزن اینجا ما رو حرص بدن....ایده هاتونو بگید ببینم...😆 آفرین دخملای گلم😎

میسی عسیسم😆😆😆😆

من دختر تاحالا اینطور حرف نزدم   

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
یعنی فکر کردم یه مطلب پزشکی در مورد سنگ پاست😀

آیا میدانید سنگ پا کشیدن باعث کنترل قند خون شده و به افراد دیابتی توصیه میشود!!

اینم مطلب پزشکی

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
اره من هم.. فكر كردم مثلا كاشف به عمل اومده توي سنگ پا از روغن پالم استفاده كردن 😂😂

😄😄😄😄

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑
2706