2733
2739
عنوان

خدایا ، یه لطفی کن....

288 بازدید | 13 پست

خدای مهربون، یه لطفی کن  این شنبه اول مهر رو زودتر برسون.

این فنچ های محصل نی نی سایتی، مجبور بشن نه شب بخوابن،دیگه نتونن بیان اینجا تاپیکهای شوهررررم، همسرررررم بزنن

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

من نمی دونم اینا نباید الان مشغول خط کشی دفتر مشقهاشون و تراشیدن مداد رنگی باشن آیا؟

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاپیک جاری بازی از یه بچه 15 ساله ندیده بودیم که به لطف اینجا، این رو هم دیدیم

2728

هر شب یه نوجوان ، میاد اینجا تاپیک می زنه . حالا یا سرکاری هست یا واقعا شوهرم و همسرم می کنن، ولی از شوخی گذشته خیلی از مطالب این سایت مناسب یک بچه نیست واقعا.

باید یه نظارتی روی سن اعضای سایت باشه

تاپیک زده راجع به دوست دختر برادر دوست پسرش 

یه بچه پانزده ساله

بعد هی میگه شوهررررم، همسررررم

2738

چند شب پیش هم یکی دیگه بود که اون هم هنوز به سن قانونی نرسیده بود، هی شوهر م شوهرم می کرد.

آخرش معلوم شد طرف از دست این فراری شده اصلا

من نمی دونم اینا نباید الان مشغول خط کشی دفتر مشقهاشون و تراشیدن مداد رنگی باشن آیا؟

ای خواهر خط کشی مال دوران نا بدبخت بیچارهاس

اینا غیر خط کشی آماده آپ تودیتن😂

پسر من،بزرگ مرد تاریخ😊