2737
2739

ممنون ميشم اگر كسي ياد داره منو راهنمايي كنه 

مال همسرمه ازمايش

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
مورفولوژي خوبه تعداد و تحرك كمه 

يعني حل شدنيه يا نه ؟؟ 

تعداد و تحرك كدوم ها ميشه ؟؟

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
اونقدرم كم نيست اميدوار باشچيز خاصي نيست اصا تعداد كل نرمالش٤٠ هست كه مال همسرت ٣٤ زده تحرك هم همين ...

مرسي عزيزم 

ممنونم ❤❤

يعني امكانش هست كه واسه همين من ٥ ماه حامله نشدم 

اخه اين ازمايش رو زماني داد كه حدود ٤،٥ روز رابطه نداشتيم به نظرت خيلي كم نيست ؟؟

2738

زیادم کم نیست واسه شئهر من خیلی کمتره تحرکش اتفاقا الان داره میره دکتر

خدایا داده هایت،نداده هایت و گرفته هایت را شکر میگویم چرا که داده هایت نعمت نداده هایت حکمت و گرفته هایت امتحان است....
اره بابا اونقدر ضعيف نيست تعداد اون ٣٤ هستش تحرك هم زده ٣٥ درصد ،تقريتش كن 

با چي تقويت كنم ؟؟

زیادم کم نیست واسه شئهر من خیلی کمتره تحرکش اتفاقا الان داره میره دکتر

نميدونم به خدا اينقدر نگرانم 

نميدونم به خدا اينقدر نگرانم 

هرروز بهش معجون بده بخوره عسل و خرما و کلا گرمیجات

خدایا داده هایت،نداده هایت و گرفته هایت را شکر میگویم چرا که داده هایت نعمت نداده هایت حکمت و گرفته هایت امتحان است....

ببخشید چند روز قبل آزمایش نباید رابطه باشه؟؟؟

مثلا اکه امشب نزدیکی باشه یکشنبه عصر میشه ازمایش اسپرم داد؟

وقتی میبینی احمق ها چقدر راحت و خوشحال دارن زندگی میکنن دو دل میشی که تو احمقی یا اونا...  
ببخشید چند روز قبل آزمایش نباید رابطه باشه؟؟؟ مثلا اکه امشب نزدیکی باشه یکشنبه عصر میشه ازمایش اسپر ...

عزیزم سلام. خوبی؟ من این ماهم بیبیم منفی بود  . یکشنبه دیگه باید پریود شم. باید بریم دکتر جفتمون.جکاب سوالت معمولا کمتر از ۳ روز نباید باشه.

هر وقت خدا بخواد مامان میشم

ببين اگه شوهرت اهل حجامت و زالو هست خ خوب هر شب عرق كاسني بده،من بادوم بادوم هندي پسته گردو كنجد سفيد خام تخم كتان كرفتم اسياب كردم  بعد بريز تو شير موز چند تا خرما و يه قاشق عسل هم بريز 

2706