2737
2734

سلام لطفا اگر کسی دارویی مصرف کرده و مورفولوژی اسپرم همسرش بیشتر شده اینجا مطرح کنه تجربیاتش و

مورفولوژی همسر من 1 درصد بود تو ابن سینا بعد از مصرف دوماه ویتامین سی سلن پلاس ولمن ال ارژنین شد 2درصد

یعنی ممکنه به 4 درصد برسه؟کسی تجربه ای از افزایش مورفولوژی نداره؟

اگه بالا نره مجبور به میکرو میشم

عزیزم بهتره میکرو کنی هرچه زودتر موفولوژی زیر 30 درصد طبیعی حامله نمیشی 

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مورفولوژی اسم دیگه هم داره؟ آخه تو آزمایش اسپرم شوهر من همچین چیزی ننوشته!

همون شکل اسپرم هستش نمیدونم کجا ازمایش دادید تو مراکز ناباروری این اسمش ه عزیزم

2731
30 درصد تو مراکز ناباروری؟ تو مراکز ناباروری بالای 4 نرمال تلقی میشه

بالای 4 برای ای وی اف یا میکرو وگرنه زیر 30 واسه طبیعی درصدش کمه احتمال سقطش زیاد 

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
مورفولوژی اسم دیگه هم داره؟ آخه تو آزمایش اسپرم شوهر من همچین چیزی ننوشته!

بعضی جاها انگار abnormality گزارش میکنن که یعنی اسپرمهای غیر نرمال. 

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷

همسر من مورفولوژی 5% داشت. بیشتر از یه ماهه دارو میخوره. بنظرتون به این زودی امکانش هست نرمال بشه؟ میخوام توکل بخدا اقدام کنم. سابقه سقط هم دارم.  واقعا دودل هستم.

2740
بالای 4 برای ای وی اف یا میکرو وگرنه زیر 30 واسه طبیعی درصدش کمه احتمال سقطش زیاد 

شما اطلاعی داری که مورفولوژی چه مدت طول میکشه نرمال بشه؟

نه والا مورفولوژی ب راحتی نرمال نمیشه من خودم شوهرم مورفولوژیش 12 درصد بود سقط میکردم عمل واریکوسل کرد شد 27 درصد با نذرو دعا حامله شدم

تو مراکز ناباروری مورفو 4 درصد برای طبیعی باردار شدن نرماله 

تا حالا ندیدم کسی این مراکز آز بده مورفولوژیش 10 درصد بیشترباشه

به من گفتن تو نرمال ترین مرد دنیا مورفو بیشتراز 30 درصد نمیشه این یه استاندارجهانیه

خوش اومدی آروم جونم ........خدایاشکرت که زمستونمو بهاری کردی 

همسرمن تو مرکز آزمایش داد مورفولوژی 2 بود 

البته تعدادش خیلی بالا بود 400 میلیون بیشتر بود 

با 1 ماه تقویت دارویی وتغذیه من به صورت طبیعی باردارشدم 

اونجوریام نیست که نشه اصلا سعی کن تعداد رو ببری بالا جبران کنه 

خوش اومدی آروم جونم ........خدایاشکرت که زمستونمو بهاری کردی 
2706