2737
2734
عنوان

یه لحظه بیاید

602 بازدید | 70 پست

سلام.من اسمم سپهره و کاربری مامانم اومدم.من پونزده سالمه و خیلی دوست دارم که زود ازدواج کنم زودم دخمل دار بشم.

میشه دعا کنید برام.

لطفا نیاید بگید هنوز بچه ای

میشه برای برآورده شدن آرزوم واسم یه صلوات بفرستید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب به مامانت بگو برات زن بگیره

بعدش هم توی این سایت ها نیا برات خوب نیست

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2740

خب به مامانت بگو برات زن بگيره و بعد به زنت بگو برات سريع دختر بياره 

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖
خب به مامانت بگو برات زن بگيره و بعد به زنت بگو برات سريع دختر بياره    

😂😂😂😂😂😂

رویای ما به حقیقت پیوست، قلبهای ما به هم پیوست و زندگی آغاز شد،به تو رسیدم در اوج آسمان عشق،این بود قصه ی من و تو و سرنوشت تو آمدی و دنیا مال من شد،همه ی انتظار و دلتنگی ها و غصه ها تمام شد،تو آمدی و عشق آمد و پیوند ما در کتاب عشق ثبت شد،باور نداشتم مال من شده ای،لحظه ای به خودم آمدم و دیدم همه زندگی ام شده ای،عشق معجزه نیست، حقیقتی ست در قلب ها که پنهان است،به پاکی عشق، به لطافت با تو بودن... ما با هم آمده ایم که به همه ثابت کنیم معنای عشق واقعی را❤️❤️