2733
2739
سلام خانمااا...بیباید دلداریم بدید...دیگه نمیدونم باهاشون چه رفتاری داشته باشم....هر چی سازگاری میکنم بدتر میشن...خیلی آّب زیر کاهن...خیلی مارموزن...خیلی تو دارن..خستم کردن....الان 8 سال عروسشون هستم....اصلا هیچ حس صمیمیت باهام ندارن...همش هم زیر سر خواهر شوهر هست.....خیلی رو مامانش تسلط داره....مامانش بدون اجازه خانم آّب هم نمیخوره.....چند بار هم به خواهرش با مهربونی گفتم که اگه مشکلی با من دارید خوب بهم بگید..ولی هر بار میگفت نه..چرا اینجوری فکر میکنید...ولی به خدا از رفتاراشون پبداست...رفتارهای غیر صمیمی با من و پسرم...همش سز اون طفلی داد میزنن تا دست به یه چیزی میزنه.....با من هم که اصلا حرف نمیزنن..فقط جواب سلام میدن...و همش سکوت....اگه ساعت ها هم بشینم پیششون همش سکوت...اگه هم خودم شروع به صحبت کنم...و چیزی تعریف کنم..یهو وسط حرفم میرن...یا اگه تلوزیون روشن باشه..میگن نگا لباس فلان بازیکن ....همش حرف تو حرف میارن...اگه سوالی هم بپرسم میگن نمیدونیم.....در حالی که میدونن...و تلفنی به شوهرم قبلان گفتن....دیگه از کاراشون خسته شدم....نمیدونم چه رفتاری کنم باهاشون...حس خوبی از بون باهاشون ندارم.....اینم بگم که تو یه ساختمون هستیم....با مامان شوشو و جاری.....ولی نسبت به اون و بچه اون این رفتار رو ندارن...خیلی هم اونو تحویل میگیرن..و باهاش خوبن....جلوی من کلی با اون حرف میزنن...پچ پچ میکن...بچشو تحویل میگیرن....و.....
الهی ان ده که آن به
عزیزم خواهر شوهرت مجرده؟واسه این میگم چون خواهرشوهر مجرد خیلی بده همش به مامانه چیز یاد میده تا زمانی که خودش شوهر کنه اون موقع درد تو را میفهمه

به چه دردم می خورد که دوستم بدارند؟ اگر تو مرا دوست بداری لذتش را تو می بری نه من.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولی بی خیال بی محلی کن به همه کاراشون خوشت باشه وگرنه همون طور که میبینی فکرو غصه به تو میمونه

به چه دردم می خورد که دوستم بدارند؟ اگر تو مرا دوست بداری لذتش را تو می بری نه من.
بی محلی شروع کن
شما هم نرو اونجا
اگرم مجبور شدی بری یه مجله با خودت ببر بخون وقتی هم حرف میزنن با هم اصلا نگاهشون نکن
به بچه هم چیزی میگن در کمال خونسردی بگو بچه است گناه داره اینجوری نگین بعدش هم برو خونتون
مهمون دعوت میکنی بهشون نگو اصلا یک کلمه هم از خودت و خانوادت نگو هرچی هم پرسیدن مثل خودشون بگو نمی دونم خبر ندارم
منتشون رو نکش لییاقت ندارن
عوضش بیشتر برو به خانواده خودت سر بزن و بزار اقا پسرت حسابی اونجا بازی کنه
اینا مثل سایه هستن
هرچی بیشتر بری سمتشون ازت دور میشن هرچی پشتت رو بکنی و بری میان دنبالت

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
2740
عزیزم خودتو ناراحت نکن اصلا
اولا اجازه نده سر بچه ات بخوان داد بزنن ببین چقدر باید بی فرهنگ باشن که بخوان سر بچه داد بزنن مگه اون چی حالیشه به نظر من تو این مورد اصلا اجازه نده
دوما خوب اگه میبینی با هر زبونی که باهاشون حرف میزنی جز بی احترامی برات کاری نمیکنن رفت امدتو کم کن با شوهرت برو با شوهرتم بیا
مشکلاتتو با شوهرت بزن ولی با سیاست نگو فلان فلان شده خواهرت یا مادرت قشنگ سیاست به خرج بده بگو من مثلا مادر یا خواهرتو مثل خانواده خودم دوستدارم ولی اونا با من خیلی سردن با من ایرادی نداره ولی اصلا دوستندارم به بچمون بی احترامی کنن ببین شوهرت چی میگه بازم میگم اگه بد خانواده شوهرتو بگی شوهرت بهترین مرد رو زمینم باشه شاید به روت نیاره ولی تو دلش ناراحت میشه هر چی باشن خانوادشن
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
فقط بی محلی
می ری پیششون کتاب ببر بخون اصلا هم باهاشون حرف نزن فقط با بچه ات حرف بزن
رفت و امدت رو هم کم کن
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
میدونی یک مثال هست میگه آلبته دور از جون همه:اگه به سگ غذا بدی فکر میکنه تو خدایی اگه به گربه غذا بدی فکر میکنه خودش خداست

اگه کسی سر بچه ی من داد بزنه از همون دهنش می گیرمش و بعد با یه حرکت یک باره به 2 قسمت مساوی تقسیمش می کنم
واسم فرقی نمی کنه کی باشه

همه ی زندگیم پراز معجزه های حضور توست خدای من .
فقط یه چیز دیگه اینکه همیشه اینطوری دستامو بگیر...
2706