2737
2734
عنوان

از حرفش خیلی ناراحت شدم

1067 بازدید | 40 پست

سلام، مادرشوهرمو میگم، دلم نخواست اسمشو تو عنوان بیارم، خدا میدونه من چقدر بهش احترام میزارم، نه جواب حرفشو میدم نه بی احترامی... میبرمش مسافرت و جلو میذارم بشینه، حتی تو شهر که داریم با شوهرم میرم، اونم میگه منم میام که بره هایپر وسایل بخره، اگه نگه هم خودمون میریم صداش میزنیم میگم بیرون اگه کاری داری ، ما داریم میرم. اونم همیشه خدا نفر اوله تو بیرون و مسافرت، و همیشه هم جلو نشسته، نه که من بگما، خودم اولاش میگفتم شما جلو بشین و اونم از خدا خواسته بدون تعارف میرفت جلو، حالا اصلا خودش راه به راه میره جلو. اصلا با این جلو ماشین کار ندارمااا، خواستم بگم چقدر بهش احترام میذارم. توی همه ی امور. ولی اون خیلی حسود و پر توقع و نازک نارنجی و قهر قهرو هست. اصصصلا به هیچ عنوان نباید حرفی بزنم یا کسی بزنه که خلاف میلش باشه یا کاری انجام بدیم که توی میل اون نباشه، اگه باشه دیگه باید تا یکماه قهر باشه و تیکه بپرونه و لونجش آویزون و روش اونور باشه، شایدم از یکماه بیشتر. خواستم اول خصوصیات اخلاقیش رو بهتون بگم و نهایت احترامی که من میزارم بهش، اصلا ولی لیاقتش رو نداره، حالا پسر خواهرشوهرم هفت سالشه اومده خونشون، امشب پسره اومد خونه ی من گفت زندایی ، مامانجون میگه این زنه بی عرضه ی پَست ناخن این دختره رو نمیگیره، منظورش دختر کوچیکم دو سالشه. وقتی اینو پسره گفت اینقدر ناراحت شدم که خواستم بترکم، دست و پام همینجور میلرزید. همیشه از این تیکه ها ه؟ جلوم هم پشت سرم میندازه. و منم همیشه تمام بدنم میلرزه، جوابش هم نمیدم، چون نمیخوام حرمتها بشکنه. به پسره گفتم برو بگو، من به زندایی گفتم، اونم خیلی ناراحت شد. بخدا شما نگاه جواب دادن من بکنید؟ از خودم بدم میاد که نمیتونم جواب بدم، حالا قصد دارم که دوباره پسره اومد بالا بگم برو بگو، من پست و بی عرضه نیستم، یادم نبوده ناخنش رو بگیرم. در صورتی که اصلانم بلند نیست ناخن دخترم، فقط میخواد حسادت خودشو خالی کنه اینطوری میگه، همیشه همینطوری بوده. خواستم بگم آره تو درست میگی از پستی و بی عرضگیمه که همیشه خدا جلوت گذاشتم و احترامتو کردم، باید مثل خودت باشم بعد تشخیص میدی پستی از کیه، من به شخصیتم بر خورده، آیا من پستم؟ چقدر این حرفه بده و دل آدم میشکنه

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.

ببخشید طولانی شد

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزدلم...

بی احترامی نکن ولی ناراحتی خودتو نشون بده 

دیگه خبر نده برای بیرون

نزار دخترت بره پایین

سرد تر رفتار کن

پرسید رک علت رو بگو 

زنی قوی باش که دخترت الگویی داشته باشه و پسرت وقتی مرد شد بدونه توی وجود یه زن دنبال چه چیزی باشه ❤️
2738

واي عجب تيكه ايي،،، ببخشيد وسط ناراحتيت خنده ام گرفت

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

شما چقدر مودبی !!

من بودم میگفتم بره بگه یه بی عرضه ی پست خیلی بهتر از یه فوضول بیکاار و دایه مهربان تر از مادره 

با زندگی قهر نکنین ، زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه ...با خودتون هم قهر نکنین ، کسی نیست آشتی تون بده ...

عزیزم حالاازکجامطمئنی پسره ازخودش درنیاورده؟

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

نخیر برو بگو بلد نباشم ناخن بچه مو بگیرم بهتر از اینه که بلد نباشم مث شما چطوری با بقیه حرف بزنم 😒😒😒😒😒

خدایی چقد مادرشوهرا بدن

من فک میکردم مال قدیماس اینچیزا 

از این ب بعد محلش نده

حرمت خودتو نگه دار 

نمیگم هی دعوا کنی

ولی کم محلی کن تا بفهمه 

پاییز میرسد ک مرا مبتلا کند ...😍
2706