2733
2734
دوستای خوبم من دو سال پیش به خاطر خیانت شوهرم ازش جدا شدم. دیدم نسبت به مردها عوض شده. از همشون بدم اومده ... الان یک کیس دیگه برای ازدواج دارم ...پسرداییمه و از قبل از ازدواجم دوستم داشت و حالا می گه ساپورتم می کنه و همه جوره پای همه چی وایمیسته ولی خیلی می ترسم....سرخورده و ناراحتم...به نظرتون چی کار کنم؟! چه جوری خودمو آروم کنم؟! همش فکر می کنم همه مردا مثل همن.
سلام
1> قطعا همه مردا مثل هم نیستند
2>قبل از تصمیم قطعی حتما با یه مشاور خوب صحبت کنید
3> هم برای باز کردن ذهنتون نسبت به شرایط همدیگه
4>هم برای تغییر و تصحیح ذهنیت خودتون نسبت به آقایون
بدون خداحافظی رفتن رو بی معرفتی میدونم ..... خداحافظ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
امتحانش کن ...زیاد...وقتی خوب امتحانشو پس داد خود به خود بهش اعتماد میکنی و این یعنی آرامش
هرچه میکنید نه زیاد به خود بگیرید نه زیاد خود را سرزنش کنید.چراکه انتخاب های شما بر پایه 50% بوده است.همانطور که مال همه بوده.
برو پیش مشاور.حق داری دیدت منفی باشه اما باید دیدت و عوض کنی.همه مثل هم نیستن.تو حق داری زندگی خوبی و شروع کنی پس حتمااااااااااااااااااااااا برای داشتن روزهایی شاد تلاش کن دوست خوبم
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت
من و شوهر اولم با هم 4 سال دوست بودیم و 4 سال هم زندگی کردیم. انقدر ماهرانه خیانت می کرد که من اصلاً متوجه نمی شدم....بعدشم گفت که من نمی تونم با یک نفر باشم. عاشق توئم ولی باید با کسای دیگه هم باشم:(
2738
مشاور رفتم نازگل جونم ولی فایده نداره....پسرداییمو خوب می شناسم. می دونمم که دوستم داره ولی خب آخه شوهر اولمم عاشقم بود.... یعنی ما واقعاً از 20 سالگی تا 28 سالگی با هم بودیم و بعد یهو همه چی خراب شد.... مردها خیلی پیچیده ان.
عزیزم همه مردا مثل هم نیستن ولی سعی کن از رو احساس تصمیم نگیری و اونو بیشتر بشناسی

پسردائیت دلیل جداییتو می دونه؟
بدترین روزها امیدوار باش!همیشه زیباترین باران ها از سیاه ترین ابرها می بارد.
خوب پس اگه موقعیت مناسبی هست سعی کن از دستش ندی چون همه مردا مثل هم نیستن ولی این یه واقعیته که یه زن همیشه باید مراقب باشه چون بهترین مردها هم ممکنه اشتباه کنن

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست