2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته 33.  سونو گفته چسبندگی آکرتا. ام آر آی هم دادم احتمال داده چسبندگی باشه. دکتر هم میگه تا موقع عمل هیچی معلوم نیست .اگه بشه جمعش کنیم ولی اگه چسبندگی باشه و به خونریزی بیوفتی احتمال در اوردن رحم هست

2731

سلام.

من توی بارداری اولم چسبندگی جفت داشتم.

البته یه خونروزی هم سه ماهه سوم داشتم رفتم دکترم گفت چیزی نیست و نوار قلب از بچه گرفت به خودمم شیاف پروژسترون داد ولی سونو نگرفت،توی سونوهامم میگفتن جفت low laying

(سرراهی)هستش ولی دکترم توجهی نکرد به این علایم و بدون هیچ علایمی گفت از درد و زایمان گفت باید بستری شی و با امپول فشار زایمان طبیعی داشته باشی از ساعت 8صبح تا 12شب اتاق زایمان بودم،بعد زایمانم که بچه رو با دستگاه کشیدن گفت جفتت نمیاد و با دست جداش کرد چون چسبندگی جفت داشتم و خونریزی شدید کردم عملا تا دم مرگ رفتم خدا بهم عمر دوباره داد، میخوام ببینم به نظر شما توی سونوهام نباید متوجه میشدن، یا همین جفت سرراهی یکی از علایم چسلندگی جفت نبوده،یا خونریزی سه ماهه سومم همه اینها دلیل بر چسبندگی جفتم نبوده و من رو از اول نباید سزارین میکردن؟؟؟؟؟

الانم چهار ماه گذشه و پریود نمیشم، برام مشکلی پیش نیومده؟؟؟؟؟

اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم.  

سلام.

من توی بارداری اولم چسبندگی جفت داشتم.

البته یه خونروزی هم سه ماهه سوم داشتم رفتم دکترم گفت چیزی نیست و نوار قلب از بچه گرفت به خودمم شیاف پروژسترون داد ولی سونو نگرفت،توی سونوهامم میگفتن جفت low laying

(سرراهی)هستش ولی دکترم توجهی نکرد به این علایم و بدون هیچ علایمی گفت از درد و زایمان گفت باید بستری شی و با 3تا امپول فشار زایمان طبیعی داشته باشی از ساعت 8صبح تا 12شب اتاق زایمان بودم،بعد زایمانم که بچه رو با دستگاه کشیدن گفت جفتت نمیاد و با دست جداش کرد چون چسبندگی جفت داشتم و خونریزی شدید کردم عملا تا دم مرگ رفتم خدا بهم عمر دوباره داد، میخوام ببینم به نظر شما توی سونوهام نباید متوجه میشدن، یا همین جفت سرراهی یکی از علایم چسبندگی جفت نبوده،یا خونریزی سه ماهه سومم همه اینها دلیل بر چسبندگی جفتم نبوده و من رو از اول نباید سزارین میکردن؟؟؟؟؟

الانم چهار ماه گذشه و پریود نمیشم، برام مشکلی پیش نیومده؟؟؟؟؟

اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم.  

سلام عزیزم میشه بیای از وضعیت زایمانت بگی منم مثل توام. اینکه تو چند هفتگی زایمان کردی و آیا رحمتو ح ...

گیسوجان زایمان کردی شما؟؟دکتدت کیه اگه تهرانی کدوم بیمارستان میری؟؟

وخدایی که بشدت کافیست
2738
بله عزیزم . زایمان کردم. اصفهانم

عزیزم میشه بگی شماهم مشکل چسبندگی داشتی یانه ؟کلاعملت چحوری بور

دکتربمنم گفته ممکنه چسبندگی باشه البته بخاطردردایی که بعدازجراحی سزارین بچه اولم داشتم برای دوسال 

این یکیم که باردارشدم بهم گفت برات سونومیدیم تواون مشخص میشه که اگربودبایدبیمازستانای مخصوص حراخی بشه راستش خیلی تگزانم 

اگه میشه یکم تحربتودراختیارمتم میزاری

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم میشه بگی شماهم مشکل چسبندگی داشتی یانه ؟کلاعملت چحوری بور دکتربمنم گفته ممکنه چسبندگی باشه ال ...

من یه سونو دادم گفت چسبندگی داری . دوباره سونو رو تکرار کردم یه جای دیگه ولی اون گفت نداری. اما بعد زایمانم دکتر گفت چسبندگی داشتم اما زیاد نبوده

من یه سونو دادم گفت چسبندگی داری . دوباره سونو رو تکرار کردم یه جای دیگه ولی اون گفت نداری. اما بعد ...

خوب خداروشکرکه برات چیزمهمی نبوده ایشالابرامنم مشکلی پیش نیاد

اینکه خونوم ممکنه مادرجونشوازدست بده واقعاترسناکه 

وخدایی که بشدت کافیست
سلام. من توی بارداری اولم چسبندگی جفت داشتم. البته یه خونروزی هم سه ماهه سوم داشتم رفتم دکترم گفت ...

دوست عزیز پستتون رو بعد چندسال دیدم. میشه بگین الان بعد چندسال حالتون چطوره؟ بارداری دوباره داشتین یانه؟ 

2706