2737
2739

سلام 

راستش نميدونم چطوري و إز كجا تعريف كنم اما تنها جايي كه ميتونم بگم اينجاست ١ ماهي ميشه كه پسرمو ميبرم كلاس 

يه روز كه داشتيم برمي گشتيم نزديك پاركبنگ بوديم كه ديدم يه آقايي تو ماشين نشسته خيره شده بهم قشنگ سنگيني نگاهشو احساس كردم اما به رو نيوردم ر فتم سوار ماشين شدم كه اونم زود ماشينشو روشن كرد و دنبالم اومد سر راه رفتم فروشگاه خريد وقتي داشتم پارك ميكردم بهم علامت داد كه شماره ارش بگيرم منم رومو أونور كردم و دست پسرمو گرفتم رفتم تو فروشگاه 

پسرم يك روز در ميون كلاس داره 

خلاصه جلسه بعدي كلاس هم دوباره ديدمش و دوباره مثل سري پيش دنبالم اومد 

ديگه هر سري كلي ازم خواهش ميكرد كه ارش شماره بگيرم منم أصلا إز ترسم يك كلمه هم حرف نميزدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مراقب باش بهش نزدیک نشی. خیلی از خیانتا همینجوری شکل گرفته وگرنه هیشکی با نیت قبلی به سمت خیانت نرفته. به هیچ عنوان نگاهش نکن و باهاش حرف نزن. آدم بیمار زیاده

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

سربازا آماده باش😁🔫🗡

فک‌کنم بخایم‌حمله کنیم😑

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
2706