2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من میدونم برا قند دو ساعته که میگیرن باید قند بعد خوردن اون گلوکوز زیر 180 باشه دیگه بعد غذا نمیدونم

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

من خودم تو خونه گرفتم قندمو قبل صبحانه 85 بود ده دقیقه بعد غذا 165 یعنی میگین زیاده؟

خدایا شکرت که چقد بهم لطف داری شکرررر خدایا بچه های نی نی سایت هر کی مامان نشده این ماه دامنش سبز شه
من خودم تو خونه گرفتم قندمو قبل صبحانه 85 بود ده دقیقه بعد غذا 165 یعنی میگین زیاده؟

ده دقیقه بعد غذا که نمیگیرن،بایدبین یک تا دوساعت بگذره،بالاتراز ۱۲۰زیاده،ناشتا هم با دستگاه قندخون زیر۱۰۰

واسه دخترم هانا دعا کنید سالم به دنیا بیاد
ناشتا . زیر ۹۵  .۲ ساعت بعد از غذا زیر ۱۲۰ یعنی هدف کنترل قند اینه .البته تست های غربالگری فرق ...

هدف اينه يعني 130 خطرناك نيست و بهتره به اون هدف برسه؟ يا مشكل داره؟؟