2733
2734
عنوان

بارداری دوقلو یا سه قلویی

| مشاهده متن کامل بحث + 4113 بازدید | 38 پست

دکتر به دختر داییم گفته بود اگه میخوای میتونم یکیشو برات ریداکت کنم ولی ممکنه اونا هم سقط بشن چون بلاخره دستکاری میشه .قبول نکرد ترسید. بچه هاشم الان سالمن 6 سالشونه

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
دکتر به دختر داییم گفته بود اگه میخوای میتونم یکیشو برات ریداکت کنم ولی ممکنه اونا هم سقط بشن چون بل ...

الهی عزیزم ممنون خیالم راحت شد خدا حفظشون کنه و به همه ی اونایی که نداره هم بده نی نی های منم سالم بیان بغلم ان شالله  

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی عزیزم ممنون خیالم راحت شد خدا حفظشون کنه و به همه ی اونایی که نداره هم بده نی نی های منم سالم ب ...

خواهش میکنم گلم. انشالا

برای منم دعا کن باردار بشم دیگه خسته شدم از انتظار 😟

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
خواهش میکنم گلم. انشالا برای منم دعا کن باردار بشم دیگه خسته شدم از انتظار 😟

حتما عزیزم ان شاالله تو هم به زودی بیای و خبر خوبو بدی بهمون از ته دلم خواستم برات خدا بزرگه یه وقتی میده که خودتم باورت نشه من دیگه از دارو و دکتر خسته شدم و ناامید شدم که همون ماه حامله شدم به خدا توکل کن  

2731
حتما عزیزم ان شاالله تو هم به زودی بیای و خبر خوبو بدی بهمون از ته دلم خواستم برات خدا بزرگه یه وقتی ...

ممنونم عزیزم انشالا خدا نی نیاتو برات حفظ کنه 

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
خیلی میترسم برام دعا کن خدا خودش کمک کنه  لکه بینی داشتم صبح الان میرم دکتر ، خدا بچه های دوستت ...

نگرا نباش عزیزم بشدت باید استراحت کنی چون سه تا نینی داری،،،انشالله که مثل دوستم صحیح و سلامت زایمان میکنی

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸
نگرا نباش عزیزم بشدت باید استراحت کنی چون سه تا نینی داری،،،انشالله که مثل دوستم صحیح و سلامت زایمان ...

فدات گلم ان شاالله

2738
سلام عزیزم من دوقلو دارم شما سرکلاژ شدید

سلام عزیزم مبارکه به سلامتی،

نه نشدم طول سرویکسم خوب بود لازم نبود سرکلاژ شم

2706