2737
2739
عنوان

*-*زنــــــــــــــــــان*-*

| مشاهده متن کامل بحث + 49364 بازدید | 2513 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب مامانم میگم :شام چی داریم؟ میگه :آنچه گذشت! میگم :غذای جدیده؟ میگه :عارع... میگم :خو حالا چیاداره توش، واسه سلامتی خوبه؟ میگه :هرچی تواین هفته پختمو کوفت نکردی قاطی کردم دوتا تخمرغم زدم و مث کتلت سرخش کردم! اگه اینم کوفت نکنی فرداشب پس ازسالها داریم

***گــور پــدر دل مــا، دل تـــــــــو شــاد***

2731
هیس !!!!!!!!! مادرها فریاد نمیزنن مادرها فقط بغض میکنند، حتی اشک نمیریزند که نگاه فرزندشان آشفته گردد مادرها فقط تحمل میکنند تمام ناملایمتها تمام ساختارشکنیها. تمام نامرادیها را هیس!!!!!! مادرها نمیروند مادرها رفتن بلدند، نمیروند که آشیانه دل فزرندشان گرم بماند، حتی اگر دیگر نگاهی در آن خانه نیست که خودشان را گرم کند. هیس!!!!!!!!! مادرها اعتراض نمیکنند ؛ به حقی که پایمال شد، به دلی که شکست، به تنهاییشان، به درک نشدنشان، اعتراض نمیکنند که مبادا فرزندشان نگرانشان شود هیس !!!!!!! مادرها در گوشه ای آرام اشک میریزند، در گوشه ای با کاغذهایشان درد دل میکنن مادرها ذره ذره آب میشوند و هیچکس نمیفهمد هیس!!!!!!! مادرهادرد دل نمیکنند که متهم شوند به حسادت ! مادران سرزمین من فقط نگاه میکنند، تحمل میکنند و آه میکشند چرا که آنها خدایی را دارند به وسعت قلبهای مهربانشان و نگاه فرزندانی که تکه ای از وجودشان هستند هیس!!!!! مادران فقط خوبند برای مادرم... برای تمام مادران دنیا... آرزوى سلامتی...

امضــا نـدارم انگشـت میـزنــم...
2740
دلم میخواهد اگر دوباره متولد شدم مرد باشم مرد که باشم ، اینبار زنهارا خوب می شناسم اینکه تا چه حد غیر قابل تصورند ریز بینند وحساس اینکه حواسشان همیشه به همه چیز هست هم ظاهر ، هم باطن ، هم افکار مردشان حتی موقع بوسیده شدن ، هوشیارند و یک لحظه کافیست بوی خیانت را احساس کنند تا بسوزانند و بسوزند می فهمم چرا زنها رویا می بافند چرا مدام می پرسند دوستشان دارند یا نه؟ چرا دوست دارند ناز کنند و چقدر کیف می کنند نازشان کشیده شود چقدر برایشان بوسیده شدنی که به تخت نرسد حرمت دارد و چقدر خوب شهوت را بازی می دهند و چرا و کی و چطور یکهو دل میکنند و می روند و می روند و چرا یک زن خاطره اش را در نبودش از بودنش بیشتر دوست دارد و چرا دوست دارد همیشه وسیله ای از خودش را پیش عشقش جا بگذارد و چرا زنها انقدر در عاشقی بی پروان چرا دوست داشتن زنها تا کجا و تا کی ندارد... نهایت ندارد....

در وجود هر زن،دخـتـربچه ای را ببین که از تـو فقط مهربانی و توجه می خواهد ! در آغوشش بگیر،نوازشش کن ... خیالش را راحت کن که هسـی،جایی نمی روی، طوری رفتار کن که اطمینان حاصل کند زن های دیگر برایت مهم نیستند ! وقتی با نگرانی مسیر نگاهت را دنبال می کند برگرد و به لبخندی مهمانش کن و بگـو و به زبان بیاور" مـن فـقـط تــو را مـی بـیـنـم "

کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

2706