2737
2739
عنوان

خونه پارکتی ها تشریف بیارید

277 بازدید | 18 پست

سلام، من خونه م پارکته و خیلی به نجاست و پاکی اهمیت میدم، بچه خواهرم روی پارکت جیش کرده، شما چطوری این نجاست رو پاک میکنید. من هر طور فکر میکنم به نتیجه نمیرسم. و اگه بشورمم تو دلم چرکینه آخه راهی واسه خروج آب وجود نداره

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.

خب جیش کرده دیگه...ماهم‌پارکت داریم‌..‌با دستمال خیس تمیز کن یعدشم‌ دتول بزن ضدعفونی هم‌میشه

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

سخت نگیر بابا با یه دستمال تمیز میشه دیگه بشوری که با پارکتت باید خداحافظی کنی دختر منم روش جیش کرد با دستمال پاک کردم و از این اسپری های پاک کننده زدم 

سعی کنیم زیباییها رو ببینیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دور اون قسمتو حوله بنداز بعد یه شلنگ بلند بیار و خیلی کم ابو باز کن...بعد با حوله خشک کن دوبار اینکارو کن....شلنگ هم باید باشه چون وصله به اب کر ولی پارچ یا چیز دیگ اب قلیله...و اینجوری پاک پاک میشه

اخر یک روز خسته میشود از نیامدنش.مگر یک آدم چقدر میتواند نیاید
بچه ها من میخام کف خونم سرامیکه ولی دلم میخواد پارکت کنم تو منطقه رطوبتی ام یعنی خراب میشه ،؟😞

سرامیک بهتره دیگه این دردسرارو هم نداری

دور اون قسمتو حوله بنداز بعد یه شلنگ بلند بیار و خیلی کم ابو باز کن...بعد با حوله خشک کن دوبار اینکا ...

ممنون خانمی، اگه آب پارچ باشه پاک نمیشه؟

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
2738
بچه ها من میخام کف خونم سرامیکه ولی دلم میخواد پارکت کنم تو منطقه رطوبتی ام یعنی خراب میشه ،؟😞

سرامیک بهتره فکر کنم. اما پارکت قشنگتره. میتونی کف پوش بزنی، مثل پارکته با هزینه کمتر

خواهش عزیزم پارچ اب چون اب قلیل به حساب میاد نمیشه

لطف کردی، همین کارو میکنم مرسی

نمیدونستم 🤔 مرسی گلم که راهنمایی کردین

خواهش عزیزم

لطف کردی، همین کارو میکنم مرسی

حواست باشه ابو خیلی کم باز کنی پارکتت خراب نشه به شوهرتم بگو وایسه دم شیر اب هروقت گفتی زود ببنده

خب جیش کرده دیگه...ماهم‌پارکت داریم‌..‌با دستمال خیس تمیز کن یعدشم‌ دتول بزن ضدعفونی هم‌میشه

دتول چیه؟

2706