2737
2739
عنوان

علائم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 13569 بازدید | 45 پست
خانمی موقعی که بدنتو کش و قوس میدی داخل شکمت کشیدگی حس میکنی؟ اگه اره که ایشالا حامله ای..

آره عزیزم منم همین طورم.. یعنی حامله ام ؟ 

پروردگارا ! آنچه طاقت تحمل آن را نداريم ،بر ما مقرر مدار ... سوره بقره ، آیه 286
سلام عزیزم خداروشکر باردارم البته اون ماه نه ماه بعدش مثبت شدم و الان آخرای سه ماهگی مو میگذرونم

مبارکه گلم .. ان شاءالله بسلامتی باشه...

میگم پسره ؟ آخه تیکر آبی زدین...

پروردگارا ! آنچه طاقت تحمل آن را نداريم ،بر ما مقرر مدار ... سوره بقره ، آیه 286

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه گلم .. ان شاءالله بسلامتی باشه... میگم پسره ؟ آخه تیکر آبی زدین...

باتست جوششیرین و نمک و کلم پسر میشد 25 دی میرم سونوتعیین جنسیت

همسرم دنیامه ❤❤دخترم فردامه❤❤
باتست جوششیرین و نمک و کلم پسر میشد 25 دی میرم سونوتعیین جنسیت

بسلامتی ان شاءالله ... خدا حفظش کنه براتون ... 

برای ماهم دعا کنید ...

2731
من رفتم سونو و برخلاف همه تست ها بچه م دختر بود😻😻

عزیزم خدا حفظش کنه برات .. دختر خیلی شیرینه.. 

منم ی دخترخانم خوشگل دارم و دوس اگر ب صلاحم باشه... این یکی پسر باشه...

2738
عزیزم خدا حفظش کنه برات .. دختر خیلی شیرینه..  منم ی دخترخانم خوشگل دارم و دوس اگر ب صلاحم باش ...

انشاللهبه سلامتی بشه همون که دوست  من شوهرم خیلی دختر دوست داره مادر شوهرمم دیروز عکس سونوش و دید کلی بوسیدش انشالله کع سالم باشه من اولی فرقی نمیکنه

انشاللهبه سلامتی بشه همون که دوست  من شوهرم خیلی دختر دوست داره مادر شوهرمم دیروز عکس سونوش و د ...

ان شاءالله ب سلامتی طی کنی دوران بارداری تو ...

حالا دیگه برو سیسمونی بخر و عششق کن گلم

انشالله که حامله شم از خدا خواستم تا تب بچه رو دارم قسمتم کنه .جالبیش اینه هرچیم میخوام اروم بگیرم یا یکی از دوستای هم دورم حامله میشه یا زایمان میکنه 😢 بدجور بهم میریزم.دعام کنید دوستان برام😔😔😔

انشالله که حامله شم از خدا خواستم تا تب بچه رو دارم قسمتم کنه .جالبیش اینه هرچیم میخوام اروم بگیرم ی ...

انشالله عزیزم خدا به زودی یه فندق بذاره تو دلت منم یه مدت طول کشید تا حامله شدم و الان دختر گلم دوماهشه منم همه این دورانه شما رو پشت سر گذاشتم

خیلی استرس دارم دعا کنین مثبت باشه من نی نی میخااام😭😭😭

استرس خوب نیس.منم همین حالو داشتم ولی این استرس جواب عکس میکنه اگر بیخیالی طی کنی هم خودت راحتتری همم انشالله زودار باردار میشی

2706