2752
2734
عنوان

امیرعلی 8 ماهه من شنبه عمل قلب باز داره. واسش دعا کننین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2933 بازدید | 31 پست
انشالله به حق امام زمان با خبرهای خوب بیای .....امیدوارم به همین روز عزیز که متعلق به امام زمان هست خدا نی نی تو بهت ببخشه
از تمام دلتنگی ها از اشکها و شکایتها که بگذریم باید اعتراف کنم .....کیارشم و شوهرم که میخندند .........خوشبختم...............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لادن جان برات دعا میکنم آرامش داشته باشی و از این امتحان سربلند بیرون بیای همه ما به نوعی تو امتحان قرار میگیریم ، ان شاا... میای برامون خبرای خوشی از امیرعلی میاری
خدا پشت و پناهتون ، منتظرتون هستیم
هرگاه قلبتان برای دیگران می تپد ،

فرشتگان برایتان دست تکان می دهند
قربون همه دوستای خوبم برم ممنون از همه

راستش از روز دوم بعد از به دنیا اومدنش دکتر اطفال تشخیص داد قلبش صدای اضافه داره و دستور اکو داد و فهمیدیم که مشکل داره
و چون او حسابرس است,سکوت و خنده و رضایت عین بندگی تقرب یافته و خود خدایی است
2706