2733
2739
عنوان

👀حرف v و جنسیت جنین آخه!؟؟👀

96623 بازدید | 46 پست

خانم گلا سلام. 

این که میگن حرف v و یا y زمان بارداری تو چشم چپ باشه نی نی دختره و تو چشم راست باشه پسره، در چه حد درسته؟

اگه تجربه دارین بیاین بگین لطفا. خیلی مهمه برام....

کجای چشم باید باشه سفیدی پایین چشم یا قسمت قرمز زیر چشم؟

من که گیج شدم به خدا....

بیایییناااااا 👉👉

گرفتاری این دنیا از این است که نادان از کار خود اطمینان دارد و دانا از کار خود مطمئن نیست.♋️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
کاملا الکیه من تو هر دو چشم دارم 

تو سفیدی زیر چشم؟؟

منم تو دوتا چشمم هست!

گرفتاری این دنیا از این است که نادان از کار خود اطمینان دارد و دانا از کار خود مطمئن نیست.♋️
تو سفیدی زیر چشم؟؟ منم تو دوتا چشمم هست!

بچت پس دو جنسی میشه😕

چرا تو قرن بیست و یک هنوز یه عده به حرفهای بی اساس اعتقاد دارن?

شما حق داری تاپیک بزنی نظر ملت رو خواستی منم حق دارم بیام بگم این حرفها باد هواست.

خدا بزرگتر است
بچت پس دو جنسی میشه😕 چرا تو قرن بیست و یک هنوز یه عده به حرفهای بی اساس اعتقاد دارن? شما حق ...

تو حق داری اینا باد هواست چون منم شک داشتم و اگه دقت کنی تاپیکم سوالیه.

اما بهتره نظر مسخره خودتو در مورد بچه من ندی. بفهم چی داری میگی

بچت پس دو جنسی میشه😕 چرا تو قرن بیست و یک هنوز یه عده به حرفهای بی اساس اعتقاد دارن? شما حق ...

فکر نمیکنم کسی خوشش بیاد یکی از راه برسه و به بچه اش بگه دو جنسه. پس مواظب حرف زدنت باش

2706