2737
2739

سلام..من دخترم ی سالشه...دوماه پیش فهمیدم که بازم باردار شدم...کلی سخت بود برام ....ولی بلاخره پذیرفتمش...بهش عادت کردم...تازه داشتیم براش اسم انتخاب میکردیم...که دیروز سونو توی 10هفتگی(طبق تاریخ پریود)

و 8هفتگی(طبق تاریخ سونو)گفت که متاسفانه قلبش نمیزنه...

همون دیروز سونو واژینال هم رفتم که اونم نظرش همین بود...دکتر م هم بدون مکث نامه داده برا سقط....

از دیروز داغونم...داغون...بچمو دوست دارم...هیچ خونریزی یا مورد غیر عادی هم نداشتم.....فقط حدود دو سه هفته س که خییلی سرمایی شدم...و اصلن تحمل باد کولرو ندارم...حتی دلم میخواد بخاری روشن کنم....فک میکردم این از علایم بارداریه....

دارم دیوونه میشم...دلم برا بچه ی بیگناهم میسوزه ....

یه صلوات از دل پاکتون برای خونه دار شدن ما و به آرامش رسیدن زندگیمون  میفرستین؟؟؟مرسی...

درحالیکه دیروز همین موقه داشتیم به اسمش فکر میکردیم....حالا امروز...باید تو فکر سقط باشم...از دیروز انقد گریه کردم که چشام درد میکنه...😢😢😢😢😢😭😭😭

یه صلوات از دل پاکتون برای خونه دار شدن ما و به آرامش رسیدن زندگیمون  میفرستین؟؟؟مرسی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم چرا دکتر اصن نگفت صبر کن باز سونو بده...نکنه بعدا بخواد قلبش بزنه...سونوگرافیست رو پرسیدم امکانش هست که ی مدت بعد قلبش بزنه؟اونم گفت نه...دکتر هم گفت قلب باید 6هفته تشکیل میشد...ولی خب ینی هیچ استثنایی وجود نداره؟

2728

عزيزن ديگه تا ٨هفته تشكيل نشده فكر نكنم اميدي باشه متأسفم انشالله خدا بهت آرامش بده 😞

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

عزیزم...این چیزیه که برای خیلی از خانومها پیش میاد. دلت و دریا کن. چه کار میشه کرد.

میگن تو این موارد نقص کروموزومی اسپرم یا تخمک باعثش میشه اگه درست یادم باشه.

فکر کن اگه بخوای هم نمی تونی کاری کنی.چون نمی مونه عزیزم.

من که جنینم و تو ماه 4 از دست دادم کیسه اب پاره شد..مال من بدتر بود.

پیش میاد گلم.

ان شاالله خدا به دلت صبر و قرار بده و به جاش نی نی سالم و نازی بیاد تو دلت بشینه.

خوش به حال اونی که خواسته اش با تقدیرش هماهنگ باشه.
2738

ممنونم دوستان...همین سونو رو بخاطر اطمینان از تشکیل قلب رفتم...که متاسفانه اینو گفتن...شما تجربه ای ندارید؟اینکه من سردم میشه دلیلش میتونه این مسئله باشه؟

لابد صلاح نبوده ک باشه. دخترتون گناه داره به خاطر اون صبور باشین

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
عزیزم...این چیزیه که برای خیلی از خانومها پیش میاد. دلت و دریا کن. چه کار میشه کرد. میگن تو این موا ...

ممنونم عزیزم...خدای من آراه شرایط تو بدتر بوده...میشه بگی بجز کیسه اب چ علایمی داشتی؟این سرمایی ک من میگم و احساس نکردی

دختر خوب حتما مصلحتی بوده 

شما که خدا رو شکر یه بچه داری هنوز اون رو تر و خشک کن بخدا حاملگی پشت سر هم به بچه اول خیلی ضربه میزنه 

بچه زیاد داشتن هنر نیست هنر اینه بتونی بچه هات رو از هر لحاظ تامین کنی 

اونم با این وضع جامعه اصلا نباید بچه آورد من که جرات نمیکنم چون در حق بچه ها بیشترین ظلم میشه چون اصلا معلوم نیست اینده کشور چی میشه

2706