2733
2739
عنوان

اولین تجربه دانشجویی در خارج از کشور

| مشاهده متن کامل بحث + 18123 بازدید | 141 پست
سلام عزیزم، ممنون از نظرت ، اره اول تصمیم داشتم واسه زمستونم از اینجا خرید کنم ولی منصرف شدم،پس لباس ...

دیگ سر نمیزنی ب تاپیکت ؟؟  رفتی نی نی سایتو فراموش کردی وطن فروش خخخخخح سوخیدم بیا یکی اینجا ب ما هم کمک کن خب انشالله ک موفق باشی عزیز دلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

چیکار کردی بالاخره؟

رفتی؟

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
2731

سلام من 18سالمه و کنکور تجربی دادم ولی رتبم خوب نشد الان رشته انسانی میخونم ایا برای بورسیه رشته‌ های انسانی اطلاعاتی دارید من ترکیه رو خیلی دوس دارم  و اینکه ایا  از طریق رتبه کنکورم میشه رفت??رتبم خوب بشه ?

سلام من 18سالمه و کنکور تجربی دادم ولی رتبم خوب نشد الان رشته انسانی میخونم ایا برای بورسیه رشته‌ های انسانی اطلاعاتی دارید من ترکیه رو خیلی دوس دارم  و اینکه ایا  از طریق رتبه کنکورم میشه رفت??رتبم خوب بشه ?

2738
سلام عزیزم سفرت بخیر و ایشالا موفق باشی تجربه من اینه که لباس خیلی با خودت نبر چون وقتی میری اونجا ...

سلام دوست عزیز برای تحصیل هنر راهنمایی کنید 

من اراده کردم لیسانسم که تموم شد برای فوق تحصیل خارج داشته باشم اما اطلاعات ندارم میدونم آلمان هم دانشگاه های هنر خوبی داره 

ممنون میشه راهنماییم کنید

منم تا یکی دو ماه دیگه برا تحصیل میرم آلمان. من که تصمیم گرفتم به جز لباس و یه کم آجیل و زعفران و زر ...

چه رشته ای؟ من برای فوق می خوام برم آلمان  شنیدم برای رشته های هنری خوبه اگر زحمتی نیست یکم شرایط رو بهم بگو

سلام خانم دکتر،من تاپیک شما رو درمورد مهاجرت تحصیلی دیدم.

از اونجاییکه خودم تا دوهفته دیگه به اوکراین میرم چنتا سوال داشتم ک اگه بتونم ازتون بپرسم درمورد وضع اکراین

شماره تلفن واتس اپ:989165129146+

و یا ایمیل:saeediseyedmahmod@gmail.com

سپاس

2706