2752
2734
عنوان

ازمایش غربال گری دومو همه رفتید ؟

265 بازدید | 14 پست

سلام خانما من ریسک ازمایش اولم پایین بود دومو واسمم ننوشتن فقط سونوی انومالی رو نوشتن کس دیگه هم بوده اینطوری و نرفته باشه ؟

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
اره دکترم گفت آزمایش لازم نیس خواهرمو چند نفر دیگم پرسیدم همین طور بودن

به منم گفتن لازم نیست

شما نی نی بدنیا اومد سالمه خدارو شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
منم نرفتم دکتر گفت آنومالی کافیه

منطورت اینه گفت فقط سونوش کافیه ؟ خودت استرس نداری من از بس همه میرن میگم نکنه من کم بزارم

منم ریسکم پایین بود ولی دکترم نوشت واسم.رفتم.اونم خوب بود باز رفتم دکترم گفت میخواد واسم سل فری دی ان ای بنویسه دیگه من قاطی کردم،گفتم نمییییخوااااام.ننوشت😄 وقتی اولی خوب بوده،سونوی آنومالی کافیه به نظر من‌.

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
منم ریسکم پایین بود ولی دکترم نوشت واسم.رفتم.اونم خوب بود باز رفتم دکترم گفت میخواد واسم سل فری دی ا ...

چه دکتر پیله ای 😅

جرا مگه چند سالته من راستش یکم به خاطر سنم این حسو دارم وگرنه میگفتم همون اولی و سونوی انونالی کافیه 

۳۳ سالمه

چه دکتر پیله ای 😅 جرا مگه چند سالته من راستش یکم به خاطر سنم این حسو دارم وگرنه میگفتم همون اولی و ...

من ۲۹سالمه دکترم بار اول گفت به خاطر سنت آنومالی و آزمایش میخوام بنویسم میخواستم با لنگه‌کفش بیفتم به جونش.سل فری رو که گفت دیگه جلو چشام و خون گرفت.۳۳ سال زیاد نیست عزیزم.سونوی مرحله دوم از آزش مهمتره.اون اوکی باشه اولیم که ریسکش پایین بوده ایشالا که یه نینی تپل مپل سالم چند وقت دیگه تو بغلته🤣😍

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
من ۲۹سالمه دکترم بار اول گفت به خاطر سنت آنومالی و آزمایش میخوام بنویسم میخواستم با لنگه‌کفش بیفتم ب ...

مرسی عزیزم قربونت برم همینطور برای تو غیر از این هیچی نمیخوام

مردم از خنده از دست دکترت 😂😂ولش میکردی موش ازمایشگاهیت میکرد دور از جون

منطورت اینه گفت فقط سونوش کافیه ؟ خودت استرس نداری من از بس همه میرن میگم نکنه من کم بزارم

آره فقط سونو آنومالی کافیه

نه هیچ استرسی ندارم چون همه اطرافیانمم اینجوری بودن بغیر از یکی که ریسکش بالا بود و دوباره آز داد

خدا با منه. پس همه چی خوب پیش میره😊
آره فقط سونو آنومالی کافیه نه هیچ استرسی ندارم چون همه اطرافیانمم اینجوری بودن بغیر از یکی که ریسکش ...

راست میگی ؟ چند سالته اونا رنج سنیشون چقد بود  ؟ من ۳۳ سالمه 

ریسکم پایین بود

منم ۳۲ سالمه اونا هم هر سنی بودن

خیلی خیالمو راحت کردی مرسی عزیزم 

یکی میگفت دیره واسه ازمایش الان بری هم درس نشون نمیده 

نگران بودم اخرش جی بشه

منم فقط سونو انومالی و رفتم..ازمایش دیگه ای ندادم

منم قراره این کارو بکنم کلا وقتی ریسک پایین باشه تو اولی نمیفرستن ولی نمیدونم چرا یکم استرس دارم یه خانمی میگفت غربال اولش خوب بوده سونوی اونمالیم خوب بود از غربال دومش بالا بوده ریسکش البته سل فری داد سالم بود ولی من نگران شدم

2706